Wątek dotyczący artykułu

Problemy zdrowotne Klemensa Murańki. Mówi, że nie wystartuje w Zakopanem

Klemens Murańka miał być jednym z jedenastu polskich skoczków, którzy wezmą udział w kwalifikacjach do konkursu Pucharu Świata w Zakopanem. Jednak z powodów zdrowotnych 23-latek najprawdopodobniej nie wystartuje w zawodach.

przeczytaj cały artykuł


kert

Zamiast się nabijać i ''dobijać'' chłopaka trzeba pomyśleć jak można mu pomóc bo będąc dzieckiem należał do największych światowych talentów . Ale jak widzimy zarząd już nie jest w stanie nic konstruktywnego zrobić .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł Gurski

Czy ja się nabijam ? to jest tragiczne a nie śmieszne ja tylko stwierdzam fakty. Nie pokazał nigdy ani kawałka swojego talentu na ten moment to nawet Mateja ma większe osiągnięcia od niego niestety taka prawda. Jeden zaledwie sezon gdzie ledwo zmieścił się w "40" Pucharu Świata. To o nim było najgłośniej przed laty a rzeczywistość pokazuje, że w trakcie tych lat mieliśmy 10 lepszych skoczków od niego albo i więcej. Zamiast się rozwijać spada w dół bo od 4 lat notuje regularnie sezony co raz słabsze ! jakby był dziadkiem a to przecież młody chłopak 23 lata powinien skakać co raz lepiej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.