Wątek dotyczący artykułu

Pomarańczowa grupa śmierci. "Nie wiem, kto tak podzielił zespoły"

Pięć zespołów w grze o trzy wolne miejsca w Rundzie Finałowej PGNiG Superligi. Grupa pomarańczowa rozgrywek jest zdecydowanie silniejsza od granatowego zestawu. - Nie wiem, kto tak pozdzielił zespoły - mówi II trener Stali Mielec, Tomasz Sondej.

przeczytaj cały artykuł

kurtyna

może trener Sondej przeczyta regulamin rozgrywek w których bierze udział:

1) „każdy z każdym” w rundzie zasadniczej (mecz i rewanż), niezależnie od przypisania drużyn do poniższych dwóch grup rozgrywkowych, w których uczestniczą one wg przyjętego klucza podziału:
a) w Grupie Pierwszej (granatowej) – drużyny sklasyfikowane w poprzednim sezonie rozgrywkowym na miejscach 1,4,6,8,10,12,14 i zwycięzca grupy A I ligi;
b) w Grupie Drugiej (pomarańczowej) – drużyny sklasyfikowane w poprzednim sezonie rozgrywkowym na miejscach 2,3,5,7,9,11,13 i zwycięzca grupy B I ligi;
zachęcam do lektury trenerze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Abenke

Żaden sezon nie jest taki sam, więc rozdzielanie na grupy wedle tego poprzedniego nigdy nie będzie sprawiedliwe choćby nie wiem co. Obecny sezon jest świetnym przykładem tego, jak ten system jest niesprawiedliwy, gdyż gdzie tu sprawidzliwość skoro (tak jak zauważył autor) Zagłębie mające mniej punktów od zespołów w grupie pomarańcozwej może być w barażach a one nie? Kluby z pomarańcowej również moga miec pretensje dlaczego oni za mecze z meblami czy spójnią dostają 3 punkty a nie 4.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.