Wątek dotyczący artykułu

Twarde Pierniki zdominowały rywala. Nieomylny Mbodj

W pierwszym meczu 18. kolejki Energa Basket Ligi Polski Cukier Toruń pokonał na wyjeździe Miasto Szkła Krosno 91:76. Dla wicelidera rozgrywek była to czwarta wygrana z rzędu.

przeczytaj cały artykuł

Karol69

Z kąd wzięliście tego trenera w Krośnie ? 40 minut gry zero zmiany systemu obrony. Cały czas każdy swego bez pomysłu. Może trener słyszał o obronie strefowej? Do tego ani raz piłki pod kosz, widać gość bez pojęcia. Wygrana w Gliwicach i równy mecz we Włocławku to tylko słabszy mecz gospodarzy. Do tego to chyba jedyny klub z 1 gościem w sztabie szkoleniowym - oszczędności ? Oglądałem za granica proszę was zwolnijcie tego spikera. OLD BOY wszech czasów !!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MIDŻOŁ

Zgoda. Prowadzić samemu zespół na najwyższym szczeblu bez asystenta fakt, śmiesznie to wygląda i mało profesjonalnie. Co do pana spikera to jest tak , że jak idzie w meczu to jeszcze to jakoś można przeboleć, ale jak drużyna miejscowa przegrywa to nawet nie wiem co on tam mruczy pod nosem xD nawet nazwisk zagranicznych dobrze wypowiadać nie potrafi. Pan Jagiełło fajnie przemawia, ale on tylko żużel (od czasu do czasu) i siatka.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.