Wątek dotyczący artykułu

ME 2018: wielkie zwycięstwo i finał dla Szwedów!

Reprezentanci Szwecji po pięknej walce, ogromnym dreszczowcu i nerwowej dogrywce pokonali 35:34 szczypiornistów z Danii i zagrają w finale mistrzostw Europy. O złoty medal zmierzą się z Hiszpanami.

przeczytaj cały artykuł


zawas

Na prawym rozegraniu Szwedów Zachrisson 1,78cm.....można ? Można, a my szukamy uparcie "wieżowców" -szybkość to cecha dzisiejszej piłki ręcznej!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wawiak

Ależ "zawas" : w piłce ręcznej wzrost nie przeszkadza, za to brak szybkości z pewnością. Ogólnie wydaje mi się, że do grania trzeba wybierać tych co potrafią grać w piłkę ręczną. Wzrost fajnie mieć, ale jak zauważyłeś radzą sobie i ci wysocy inaczej.
A tak z innej beczki, zauważyłeś, że Szwedzi to drużyna która w niższych kategoriach zyskiwała bardzo duże sukcesy. Dzisiejsze ich doskonałe spotkanie to nie przypadek. Mieli pewien przestój, ale nie ustąpili na centymetr, choć ręce im też się trzęsły, stąd te koszmarne pudła w końcówkach. Życzę im tytułu, bo uwielbiam taką grę.
Pozdrawiam.
PS:
Zamiast obiadu obejrzę sobie nasz mecz z Duńczykami z 2007 roku. Obiad co tam, co człowiek zje to wy... .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.