Wątek dotyczący artykułu

ME 2018: wielkie zwycięstwo i finał dla Szwedów!

Reprezentanci Szwecji po pięknej walce, ogromnym dreszczowcu i nerwowej dogrywce pokonali 35:34 szczypiornistów z Danii i zagrają w finale mistrzostw Europy. O złoty medal zmierzą się z Hiszpanami.

przeczytaj cały artykuł


zawas

Ja chciałem tylko pokazać ,że w naszym systemie rekrutacji do SMS-ów, zasada, masz 190 cm -masz potencjał ,jest dominująca. Nie znam systemu szkolenia w Szwecji,ale przykłady rozgrywających od Vranjesa przez Dodera do Zachrissona, pokazują ,że wzrost nie jest decydującym i koniecznym argumentem, by być znakomitym zawodnikiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wawiak

W rzeczy samej.
Komentator Nowiński w czasie ostatniego meczu napomknął o systemie szwedzkim. Ci najzdolniejsi trafiają prędzej czy później do Kristianstad. Tam grają, ogrywają się w Lidze Mistrzów i zostają przechwyceni przez najlepsze kluby. W międzyczasie jakieś Mistrzostwa juniorów, młodzieżowców. Są efekty. U nas jest nieco inaczej. Ci najzdolniejsi trafiają na ławkę w ..... , ..... lub ..... . Grają nawet po 5 minut i to nie zawsze. Ostatnio nawet jeden z naszych reprezentantów trafił do 3 ligi niemieckiej. Prawdaż ? Nasz system wydaje się lepszy. Polska drużyna wygrała Ligę Mistrzów, szwedzka nigdy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.