Wątek dotyczący artykułu

Polpharma mocno postraszyła mistrzów Polski! Niewielka wygrana Stelmetu Enei BC

Stelmet Enea BC Zielona Góra bardzo mocno musiał napracować się na zwycięstwo z Polpharmą Starogard Gdański. W decydujących momentach mistrzowie Polski zachowali więcej krwi, triumfując ostatecznie 98:91.

przeczytaj cały artykuł

ws21

Wygrana, punkty zapisane. Ale po takim meczu mam pytania:
1. Czy Stargard jest lepszym zespołem od Ostendy?
2. Co zmieniło się w nonszalanckim podejściu do gry (nie umiem tego inaczej kulturalnie wyrazić) pod Gronkiem i pod Urlepem?
3, Jaki wpływ na zespół miały ostatnie wzmocnienia? Bo moim zdaniem składem jakim dysponował Gronek, dziś Urlep by ten mecz przegrał.
Nie będę się powtarzać , ale moja diagnoza znajduje cały czas potwierdzenie.
Choroba Stelmetu trwa i nie ma nic wspólnego z trenerem.
Do d .... z taką grą. Jeśli nie stać nas na grę 2 meczy w tygodniu, w jednym z nich powinny grać rezerwy.
Strach pomyśleć jak będzie wyglądać PP, gdzie trzeba i 3 mecze w 4 dni rozegrać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
ws21

Ach tak. Ty jesteś wyrazicielem poglądów wszystkich nie tylko w ZG ale i we wszechświecie. Tylko pogratulować.
A tak nawiasem, mnie też twoje poglądy nie interesują, nie ten poziom. Język wypowiedzi świadczy o tym dobitnie. Szlajaj się dalej w rynsztoku. I wymieniaj poglądy z podobnymi sobie.
A ja się będę wypowiadał na publicznym forum ile razy zechcę, czy tobie i innym to się podoba czy nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Holender

Dołączam sie do tych pogladow cieciu.Miales zniknac na amen i co? Az strach pomyslec co bedziesz wypisywac po porazce Stelmetu.Nie męcz juz nas swoja obecnoscia na forum i mowiac grzecznie spi...erd....alaj...Z gory dziekuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
ws21

Co napiszę po porażce? Prawdziwy mój pogląd na sprawę. Jak przegrają po walce, ok, jak frajersko to odpowiednio skomentuję. I to jest takie dziwne? Jeśli ciebie męczy moja obecność na publicznym forum, zmień je albo załóż prywatne. Ja w odróżnieniu od ciebie ograniczam swoje wypowiedzi do spraw koszykówki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
dziadek60

Ponoć Liga polska Ciebie nie jara... No to jak to jest, że nadal się nią interesujesz i komentujesz... No i jeszcze jedno. Wygrane Gronka przedstawiasz jako sukces. A wygrane Urlepa jako klęskę. No nie jesteś wiarygodny w tym co piszesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ws21

1. Nie jara mnie PLK. Nadal i niezmienne. Przejadło mi się. Dlaczego to odczytujesz że nie interesuje mnie Stelmet? Bo to mnie interesuje nawet jeśli będą grali z Marsjanami.
2. Wygrana cieszy, styl nie. Ale jak mówi naród którego uczyliśmy jeść widelcem, "o gustach i kolorach się nie dyskutuje". Tobie się podoba, mi nie i jest ok.
3. Taka gra I zespołu to moim zdaniem błąd. Albo mają grać porządnie albo odpoczywać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.