Wątek dotyczący artykułu

Siostra Mackiewicza: Nie chcę wierzyć w to, że Tomek nie żyje

- Nie chcę wierzyć w to, że Tomek nie żyje. Ale nie wierzę też, że chłopaki po niego ruszą - mówi nam Małgorzata Sulikowska, siostra Tomasza Mackiewicza.

przeczytaj cały artykuł

Bufcio

Dla jednych szaleniec , a dla innych człowiek z Tytanu nakreślający nowe ścieżki ludzkich możliwości ... Ktoś taki jak Tomek i nieliczni, którzy mają odwagę dokonać takich cudów wbrew logice i prawom fizyki i biologii przekazują nam , zwykłym śmiertelnikom informacje w jaki sposób można pokonywać przyziemne problemy... Sens takiej wyprawy dla alpinistów i ludzi o wysokim stopniu mentalnym jest oczywisty w przeciwieństwie do tych , którzy nie chcą zrozumieć ile pozytywnej energii możemy uzyskać poprzez wsparcie i zrozumienie takiej pasji... Osobiście uważam , że człowiek na podłożu świata komercyjnego nie jest w stanie zrozumieć ile jest wart i jaką energię może z siebie wykrzesać aby wspomagać ludzi tracących wiarę i nadzieje na nadejście lepszego jutra... Dziękuje, że jest ktoś taki , dzięki komu mogę na nowo stawić czoła wielkim i mniejszym problemom z którymi wcześniej nie potrafiłem sobie poradzić ... ,, Gdybym mówił językami ludzi i aniołów , a miłości bym nie miał byłbym niczym... Wiara, Nadzieja i Miłość ... Jeśli żyjesz w co nie zwątpiłem , jestem z Tobą Tytanie i Mistrzu Życia ... Respect

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fabioGKM

Nie mam nic wspólnego z tą dyscypliną, ale zawsze podziwiałem ludzi, którzy realizują swoje pasje i wyznaczają nowe drogi, ludzi, którzy są w stanie poświęcić życie dla realizacji celów, ludzi łamiących bariery niemożliwego...
To jest godne najwyższego podziwu i wymaga odwagi do której mało kto jest zdolny.
Nikt kto jest nie potrafi zdobyć się do takiego poświęcenia nie powinien zabierać głosu. Powinien milczeć i podziwiać...
Szkoda, że nasza mentalność w takich momentach wtłacza nas w otchłań emocjonalną. Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, że ktoś, kto sięgnął dna robi jeszcze dodatkowy odwiert...
Szkoda... Pozdrawiam Cię serdecznie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bufcio

Mądre i Święte słowa ... Niech moc nas nie opuszcza ... Tomek, to dzięki Tobie odzyskuję w sens istnienia... Będę wierzył, że powrócisz ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.