Wątek dotyczący artykułu

Ważna deklaracja Witolda Bańki ws. alpinistów. "Wystąpię do prezydenta"

Ratownicy, którzy odnaleźli Elisabeth Revol, mogą zostać odznaczeni przez prezydenta Andrzeja Dudę. Z takim wnioskiem wystąpi minister sportu Witold Bańka.

przeczytaj cały artykuł


fidybus

Choć bardzo wysoko oceniam to, co zrobiła ekipa ratunkowa na Nanga Parbat, to mam mieszane uczucia, gdy czytam, że mogą za to dostać jakieś odznaczenia państwowe od prezydenta... Czy prezydent będzie odznaczał też np. wszystkich strażaków po udanej akcji wydobycia kogoś z płonącego budynku albo spod gruzów? Bo jakoś sobie nie przypominam takich deklaracji, a akcji strażaków było całkiem wiele w ostatnim czasie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Kacprzak

Masz racje, zgadzam się z Tobą. A od siebie dodam, że powinni raczej zostać odznaczeni przez prezydenta Francji, gdyż od początku było wiadomo, jak powiedział Wielicki, nie wejdą tam gdzie znajduje się Mackiewicz, i de facto szli ratować tylko Francuzkę. Cieszę się jej szczęściem, ale pomoc dla niej powinna organizować Francja i ambasada francuska, a nie polskie MSZ i ambasada w Islamabadzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.