Wątek dotyczący artykułu

Stanowcze stanowisko Polskiego Himalaizmu Zimowego ws. wyprawy poszukiwawczej na Nanga Parbat

- Kierownictwo wyprawy nie widzi możliwości przeprowadzenia jakiejkolwiek akcji w masywie Nanga Parbat - tak na doniesienia dotyczące drugiej akcji poszukiwawczej odpowiedzieli przedstawiciele programu Polski Himalaizm Zimowy.

przeczytaj cały artykuł


Elżbieta Stuba

Ratownicy dotarli do Francuzki i tyle im wystarczyło-sa sławni,bedzie medal a ze kolejny kolega został w górach..szczegół.Nawet nie sprobowali pójsc dalej.Gdyby francuzka była wyzej to tez poprzestali by na tej wysokosci?podobno byli przygotowani na 2-3 dni więc dlaczego odpuscili.Moze od poczatku bylo załozenie ze ratuja tylko ją.Przykre,emocje opadną i pojawia sie pytania-o co tak naprawdę chodziło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr1953

O czym ty mówisz. Żeby pójść dalej to po pierwsze musieliby zostawić tą, jak mówisz" Francuzkę" ( nazywa się E.Revol) na pewną śmierć. To "dalej"to było ponad 1000m wyżej. Cały Świat podziwia wyczyn i odwagę naszych himalaistów godną pierwszych ratowników z TOPR, tylko u nas trzeba ich zdeprecjonować. Powtórzę za Piłsudskim "Naród wspaniały tylko ludzie k.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.