Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Tuzimek: Nikczemność ludzka nie ma granic. Nie szanuje majestatu śmierci, nie szanuje niczego (felieton)

Obraźliwe słowa blogera Piotra Wielguckiego, że "heroinista Mackiewicz spieprzył w Himalaje, żeby uciec od alimentów", to nawet nie jest nietakt - to jest obrzyganie wszystkich dokoła własną nienawiścią, oblanie żółcią, która zostanie w mózgach.

przeczytaj cały artykuł

Robert Prędki

Dziś doszukałem się na WP 12 artykułów na temat Mackiewicza , wczoraj 16 ... przedwczorajszych już nawet nie liczyłem , mam w związku z tym pytanie . Kim że owy Mackiewicz był , albo może jest , i co takiego wielkiego zrobił że od czterech z nawiązką dni WP jest zawalona . Poco pisać informacje na temat tego co jadł , jak żył , z kim żył , a z kim nie . Ile razy wchodził na górę , jak wchodził , co myśli jego siostra , co myśli żona , ile miał długów itp, itd .... Zginął człowiek , nie został bestialsko zamordowany . Wszedł tam bo miał taki kaprys . nie uratował świata . Teraz przez jego skromnie mówiąc brak rozumu cierpią jego najbliżsi , cierpią dzieci ... Czyż by brak zdrowego rozsądku był obecnie cool , i w modzie ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kmz lw

nie musisz o NIM czytać, są teksty o rozenkowej, siwiec i metamorfozie tej z polsatu. no i zawsze bonus w postaci lewandowskich, więc jest w czym wybierac

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Myszor.

""""Teraz przez jego skromnie mówiąc brak rozumu cierpią jego najbliżsi , cierpią dzieci ... Czyż by brak zdrowego rozsądku był obecnie cool , i w modzie ?"""""............
...............
...............
............... A teraz uważnie przeczytaj to co powiedział Gość !!! który RATOWAŁ Revol/Mackiewicza .........

""""Wejście zimą na K2 to moje marzenie, bardzo chciałbym tego dokonać i byłbym w stanie zapłacić za to każdą cenę""""
.
Teraz idąc twoim tokiem rozumowania możemy założyć iż to następny z brakiem rozumu ?????????????????????

Ratowani i Ratownik obaj wykazują """"brak zdrowego rozsądku"""" ???????
.

Grasz w innej lidze dużo niższej nie dojdziemy do porozumienia !
Za żadną cenę ;(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.