Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Gollob już z rentą specjalną od polskiego rządu. Kasa przyda się na rehabilitację

W grudniu 2017 roku była premier Beata Szydło, podjęła decyzję o przyznaniu renty specjalnej dla Tomasza Golloba. Nie zdążyła podpisać dokumentów, ale zrobił to jej następca Mateusz Morawiecki. Mistrz otrzymuje co miesiąc 4 tysiące złotych.

przeczytaj cały artykuł

Robert Mikulski

To już kpina. Jeździł i na tym zarabiał pieniądze.Dlaczego ten złodziejski rząd rozdaje poniekąd moje pieniądze bez mojej zgody.Ja mam chorą matkę i na leczenie musimy sobie sami radzi. A przyjdzie na was kolej złodzieje z wiejskiej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
OXO

Szaraku Gollob do tej pory zapłacił tyle podatku ze cała twoja rodzina nie razem wzięta i jeszcze plus sąsiedzi takiej kwoty przez całe życie nie uzbieracie wiec jak ci ma być lżej to pomysł sobie ze ta renta jest z jego nie twoich marnych podatków. Swoją droga niezła hipokryzja . Wspominając o rodzinnej tragedii sam poniekąd domagasz się cudzych pieniędzy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
OXO

Chyba strzeliłeś sobie w kolano. W Danii czy Szwecji dostał by o wiele większa rentę i w dodatku nikt by się tego nie czepiał . Nie jesteśmy w Danii ani Szwecji No chyba ze ty jesteś

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.