Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Gollob już z rentą specjalną od polskiego rządu. Kasa przyda się na rehabilitację

W grudniu 2017 roku była premier Beata Szydło, podjęła decyzję o przyznaniu renty specjalnej dla Tomasza Golloba. Nie zdążyła podpisać dokumentów, ale zrobił to jej następca Mateusz Morawiecki. Mistrz otrzymuje co miesiąc 4 tysiące złotych.

przeczytaj cały artykuł

Zdzisław Wilczyński

Nie chcę zabierać zasług Tomkowi. Jest mistrzem, jest najlepszym w historii Polskim żużlowcem, a jego wkład w nasz speedway jest nieoceniony. I bardzo ubolewam nad jego kontuzją i modlę się o jego zdrowie.
Ale strasznie irytuje mnie pewien problem. Żużlowcy jak i inni przedstawiciele sportów niebezpiecznych są lub powinni być wysoko ubezpieczeni. Czy naprawdę muszę teraz czytać rzeczy typu, że Golloba rehabilitacja kosztuje setki tysięcy eu i nie ma komu płacić? Gdzie on miał głowę gdy wykupywał polisę. Nie tak dawno temu czytaliśmy o ubezpieczeniu Jarka Hampela. Dopiero co pieniądze były zbierane na Darcy Warda, wcześniej na Adamda...ludzie...
To jest jakaś masakra dla mnie. Ja jestem kierowcą zawodowym, płace wysokie prywatne ubezpieczenie i moja żona oraz dzieci są zabiezpieczone w przypadku mojej śmierci lub kalectwa. Dla mnie rzecz normalna i logiczna. Tu wychodzą dwa tematy... Albo Gollob jeszcze coś próbuje zarobić, albo wcześniej był pazerniakiem. Tyle! Wszędzie zbiórki, licytacje... Wygląda to jakby człowiek został bez grosza przy duszy i nie był zabezpieczony na taką okoliczność jaka się przydarzyła. Naprawdę wierzycie w coś takiego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ORH-

No niestety mechanicy, motocykle, silniki, oleje, benzyna, przemieszczanie się samochodami z zawodów na zawody, nawet samolotem kosztują, strasznie drogie hotele w Polsce, ale i za granicą, HORRENDALNIE DROGA OPIEKA MEDYCZNA. To wszystko PISZĘ do baranów, co myślą, że TOMEK NA ZARABIAŁ SETKI MILINÓW ZŁOTYCH, ŻE RACHUNKI SIĘ SAME PŁACIŁY, ZA STARTY, ZA ŻYCIE JEGO. Dziwię się Wilczyński, że jesteś kierowcą i tego nie ogarniasz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zdzisław Wilczyński

Wiesz co to jest Tir wogole? Nie lubię wchodzić w dziwne dyskusje z półgłówkami o minusowym IQ, co to w sieci wszystkich zaczepiają bo są nikim w realu. Powiedz mamie, niech Ci wytłumaczy co miałem do przekazania w komentarzu i już daj spokój anonimowy pamperku bez szkoły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.