Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Witold Skrzydlewski nie jest najlepszym prezesem ostatniej dekady (felieton)

Redaktor Michał Wachowski pozbierał typy żużlowej redakcji WP SportoweFakty na najlepszego prezesa dekady. Jak zobaczyłem, że wygrał Witold Skrzydlewski, to zrobiłem wielkie oczy. Słabo to wyszło.

przeczytaj cały artykuł

sympatyk żu-żla

P.Darku. Na liste pana wcale bym nie zagłosował.Należy patrzeć na prezesów klubów którzy umieją rządzić budżetem nawet mizernym coś zrobili dla klubu i żużla. Każdy fan może mieć inne zdanie .Pierwszej dziesiątce widział bym takich prezesów klubu; Łódź,Częstochowa, Rybnik ,Krosno, Ostrów, Leszno, Wrocław, Gniezno,Lublin,Gorzów.Kolejność jaką napisałem nie ma żadnego znaczenia.Moim zdaniem coś w tych klubach sie dzieje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk żu-żla

P.Darku dlaczego wypisałem kluby te nie inne.Łódź jak wziął P.Witold klub w swoje ręce Klub rozkwita mamy nowy stadion oraz klub jest stabilny .Nikomu nie zalega z kasą.Częstochowa Prezes Michał wyciągnął klub na szerokie wody nawet przez zielony stolik.Rybnik prezes Mrozek stoi murem zrobił dobry klub z podupadającego klubu.przykład Grisza choć przez niego klub spadł ale dalej jest za zawodnikiem.Wrocław p.Krystyna,Rusko dbają o klub i mają stadion fajny.Krosno Prezes tego klubu za tak mizerne pieniądze potrafi utrzymać klub,wielkie uznanie.Ostrów, Gniezno, Lublin Prezesi tych klubów wyciągają zapaści swe kluby są na dobrej drodze ,Leszno z Gorzowem też kluby i prezesi mają swoje aspiracje kluby dobrze się mają.WYPISANI Panowie przez pana nie widzę aby zasłużyli na takie wyróżnienie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.