Wątek dotyczący artykułu

Pierwszy wywiad Elisabeth Revol: Powiedziałam Tomkowi, że przyleci po niego helikopter

Francuska himalaistka w rozmowie z agencją AFP rzuciła nowe światło na to, co działo się w ostatni weekend na Nanga Parbat. Porusza opis stanu Tomka Mackiewicza, ale i również chaos informacyjny, który zapanował.

przeczytaj cały artykuł

Pela Pela

No to teraz niech się przyzna ten, kto zadeklarował, że przyleci po niego helikopter. Po co ktoś gadał jej takie bzdury skoro teraz wszyscy trąbią, że nierealnym jest wzbić się na taką wysokość tamtejszych helikopterom. Musiała by być krystaliczna pogoda a i to nie gwarantuje podobno sukcesu. Kolejne moje pytanie - czemu on nie miał żadnego telefonu przy sobie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
skandal10

Ale z wywiadu wyraźnie wynika, że nie wiadomo z kim miała kontakt, bo "Revol - tak twierdzi - nie odczytała już wiadomości, że "dwóch Polaków" (Adam Bielecki i Denis Urubko - przyp. red.) będzie ją ratować. Nie wiedziała, że akcja jednak się rozpoczęła", Od kogo nie odczytała tego sms? kto przekazywał jej te wszystkie informacje. Może to ten Francuz? Nigdzie też z wywiadów z naszymi Urubko, Bieleckim czy innymi nie padło, że mieli wcześniej kontakt z Revol.
Wielki chaos w tym wszystkim.
Ale ze wszystkich wypowiedzi jasno wynika, że dla Tomka nie było ratunku. Dobrze, że uratowali choć jedno istnienie.
Nie oceniam tej całej wyprawy, bo nie jestem himalaistą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.