Wątek dotyczący artykułu

Joanna Kocik: Wiadro francuskich pomyj na głowę Revol. Nie zasłużyłaś, Elisabeth (komentarz)

Elisabeth Revol nie będzie spać spokojnie. Francuzi nie chcą wybaczyć jej, że wydała tysiące euro tylko po to, by się ratować. I chcą zrobić z nią to samo, co polscy hejterzy kilka lat temu zrobili z Adamem Bieleckim.

przeczytaj cały artykuł


Trinity and Tsar

Co to za stwierdzenie, że powiedziała za dużo - jako dziennikarka Joanna Powinna bardziej ważyć słowa, a nie nadużywać słowa hejt, zwłaszcza tam gdzie go nie ma. Mnie zszokowało, to, że ona (Elisabeth Revol) zapewniła go, że przyleci po niego helikopter, a ona musi zejść. Może było tak, że helikopter nie był wstanie wylądować przy obozie Tomka. SKORO HELIKOPTER MIAŁ GO ZABRAĆ, ZEJŚCIE REVOL NIE MIAŁO SENSU, MOGŁA CZEKAĆ. DLACZEGO NIE CZEKAŁA, CZY MOŻE DLATEGO, ŻE EKIPA RATUNKOWA NIE BYŁA WSTANIE DOTRZEĆ TAM HELIKOPTEREM? Przecież, tak na dobrą sprawę Revol mocno ryzykowała schodząc.
Co tak naprawdę wydarzyło się na szczycie tej góry? Może jak ekipy dotrą do namiotu Tomka to może poznamy więcej szczegółów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kri100

Co za głupoty. Jakby czekała z Mackiewiczem na mało realny śmigłowiec, to by razem z nim zamarzła. Uratowało ją to, że zaczęła schodzić powoli niżej...
Jakich szczegółów? Podejdzie tam lekarz ze stołem operacyjnym i zrobi sekcję zamarzniętego ciała?
Drodzy Państwo, dla Was to pewnie nowina, te himalajskie awantury i ekstremalne wyzwania, ale są lepsi specjaliści od nas w ocenie tych wypadków, możliwości ratunku, stopnia ryzyka itp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Być może tak zinterpretowała informację, że jeden śmigłowiec będzie operował na pułapie 6100 m (obóz 2) z "łatwiejszą" akcją dla niej, a drugi, z bardziej skomplikowaną akcją na 7300m (powyżej obozu 4) dla Tomka i tylko dla Tomka. I dlatego ma zejść na 6100 m.
---> Oczywiście to spekulacja z mojej strony.
Tu jest fotka pokazująca położenie obozów:
https://sportowefakty....-kokpitu/1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piotr1953

Nie za bardzo rozumiem na jakiej podstawie p Elizabeth powiedziała, że po Tomka przyleci śmigłowiec. Przecież oni poszli bez żadnej asekuracji z dołu tzn. nie było nikogo, kto mógłby iść im na pomoc. Dlatego akcja Polaków, którzy aż z K2 byli w stanie jednak zorganizować skuteczną akcję ratunkową jest wydarzeniem bez precedensu. No a poza tym oboje MUSIELI WIEDZIEĆ, że na takich wysokościach i przy takim wietrze śmigłowce nie latają, a już na pewno nie mogą lądować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.