Wątek dotyczący artykułu

WTA Tajpej: Magda Linette wygrała niebywały dreszczowiec i jest w ćwierćfinale

Magda Linette pokonała Szwedkę Johannę Larsson po nieprawdopodobnym dreszczowcu i awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA International rozgrywanego w Tajpej.

przeczytaj cały artykuł

krnąbrny drwall

Jeśli Madzia wygra z Timeą, to w 1/2 może być pewna większej liczby kamer wokół kortu, jako że prawdopodobnie zagra z Bouchard ;) Genia pokonała Anę Bogdan (która w 1 r. wygrała z turniejową "1" Peng), więc z Chinką Yafan Wang (152 WTA) powinna też dać radę :)
....Genia na fali, to jej pierwszy ćwierćfinał od Madrytu (maj 2017)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Prawda zwycięży

Chciałbym meczu Gienki z Magda! Ale nie lekceważmy Chinek. One u siebie są bardzo groźne. Może doświadczenie Buszard pomoże. Oby! Potrzebny jest ten półfinał Magdzie bo za tydzień odejma punkty za Kuala Lumpur. Przynajmniej się wyrówna i zaliczy chwilowy skok do top50

| Odpowiedz
blokuj

Jeszcze poczekamy. Nikulesku wygrała z Sabiną pierwszego seta. Męczą się obie... Nie mogę tego oglądać. Potem Buszard i dopiero Magda. Może i lepiej ze tak późno. Przynajmniej więcej czasu na regenerację.

| Odpowiedz
blokuj

W 2 secie Sabina od 0:3 do 3:3... to może być 3-setówka. Gdyby tak finał Linetki z Lisicą -
- Aga pewnie mocno ściskałaby kciuki, pamięta dobrze półfinał Wimbla 2013 ;)

| Odpowiedz
blokuj

Linettka juz wygrała rok temu z Lisicki. Najpierw Bambosza trzeba przejść. A potem chyba z górki :D
Wiedziałem ze będzie dramat na tym meczu. Nikulesku i ten jej slajsowany forhend... fuj. Zamiast skończyć w dwóch to meczy w trzech. Niemra za to wali po autach i podwójnych błędów multum. Słabe to

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Gem, set, mecz 6:1 6:3 Babos. Nie będzie "z górki", Węgierka zniweczyła nasze piękne plany ;)
i pewnie zmierza po dwa tytuły - teraz życzę Timei w Tajpej sukcesu w singlu i deblu :)

| Odpowiedz
blokuj

Słomianego ognia starczyło Gieni do 4:5. Po przegraniu serwisu na 4:6, w 2 secie już 0:6. Zatem w razie wygranej z Babos, w 1/2 Madzia zagra z tą nieobliczalną Wang... finał z Lisicą?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.