Wątek dotyczący artykułu

Masha Gordon o dramacie na Nanga Parbat. "Polski rząd zapłaci rachunki za akcję ratunkową"

Przyjaciółka Elizabeth Revol, Masha Gordon, poinformowała w mediach społecznościowych, że polskie władze pokryją w całości koszt akcji ratowniczej na Nanga Parbat.

przeczytaj cały artykuł


G Z

Nie rozumiem - to my Polacy mamy placic za to ze ratowalismy obywatela Francji - bo rzad francuski wystawia nam rachunki - za to ze poswiecalismy zycie, czas i sprzet swoich obywateli?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Instant

To jest jakoś strasznie mętnie napisane, ale z tego co mi wiadomo, to kwota miała być zapłacona pół na pół: połowa Francuzi, połowa Polacy. Wynikałoby z tego, że rząd polski postanowił pokryć swoją część kosztów, a rząd francuski wystawił Elisabeth Revol rachunek na 31 tys. euro, co pokrywa ich część kosztów akcji ratowniczej. Ale mogę się mylić, bo tu jest straszny burdel informacyjny.
Natomiast czy naprawdę możemy przestać z tym "Polacy płacą za ratowanie Francuzki"? Za ratowanie człowieka. CZŁOWIEKA. Ile razy w swoim życiu każdy z nas odpowiedział twierdząco na pytanie kasjerki w sklepie, czy może być winna grosika? A teraz mamy narodowy ból dupy o to, że za naszego 1 grosza komuś uratowano życie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.