Wątek dotyczący artykułu

Pogoda hamuje wyprawę na K2. Kolejny zespół już chciałby ruszyć

Dwa zespoły Narodowej Zimowej Wyprawy ruszyły już w górę K2. Na zielone światło czekają teraz Denis Urubko i Marcin Kaczkan, jednak plany psują niekorzystne warunki atmosferyczne.

przeczytaj cały artykuł

Jan Kowal

Jestem tego samego zdania. Umarł kolega, a oni po trupach swoje robią. Nie rozumiem takiej mentalności tych ludzi, braku empatii. Po znikomych wpisach widać, że ludzie mają to gdzieś, czy zdobędą K2, czy nie. Pewnie by kibicowali, gdyby zrobili coś, lub choćby próbowali zrobić coś dla Tomasza. Ta zła energia ludzi, którzy mają żal o to nie pozwoli myślę zdobyć szczytu. Zresztą zdobyli już szczyt braku wyczucia obracając tragedię w sukces i szczerząc się do zdjęć pod Nangą na której szczycie właśnie wtedy umierał Mackiewicz. Nie interesuje mnie zdobycie K2.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
artezjanin

ufff, a juz sie obawialem ze tu same dzieciaki powtarzajacy swoja mantre bezmyslnie :(
to K2 to pikus w stosunku do ewentualnego uratowania chlopa z potrzasku na 7200 - ale widac ich priorytety byly inne i niestety ja rowniez im nie kibicuje, aczkolwiek zle nie zycze - wleza to wleza, ajka nie to nie - lata mi to
Natomiat zdecydowanie nie latalo mi ratowanie czyjegos zycia zamiast wspinki na jakas gorke na ktora jeszcze nikt nie wlazl :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jan Kowal

Tak, racja. Czytałem, że na K2 wiatr przy szczecie nie ma porównania do Nangi, temperatura podobna, bo -50. Nie rozumiem, jak można coś planować, wiedząc, że kolega kona. Nie zyczę zle, ale i nie kibicuję i myslę, że dużo takich jak my jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
artezjanin

ale nie tu, bo tu sami ich naganiacze/klakierzy potrafiacy tylko nic nie wnoszace w dyskusje wklejac zaslyszane slowa typu "hejt,hejter"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Herve

Po twoim zdjeciu sadze ze tez jestes obrzydliwa :) Juz Ci raz napisalem zajmij sie krzyzowkami a nie komentowaniem spraw bez wiedzy wlasnej.Nie pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.