Wątek dotyczący artykułu

Najlepsi trenerzy i menedżerowie ostatniej dekady. Zobacz ranking WP SportoweFakty

W czasie sezonu zachwycamy się akcjami zawodników na torze. Równie ważną pracę do wykonania mają jednak trenerzy i menedżerowie. Ich odważne i błyskotliwe decyzje przesądzają niekiedy o tym, że dana drużyna osiągnie sukces.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
AM99

Donio, mam jedno pytanie jedynie. Skąd masz pewność, że administrator ZE to Night? Napisał to Tobie kiedyś czy co? Bo naprawdę tego nie rozumiem skąd w ogóle ten pomysł. Co do multikont to wg Ciebie Night ma milion ekranów w domu, więc tu pytań nie mam...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
AM99

No cóż, Kreutz też niedawno podawał publicznie numer Nighta, a jakoś Nightem nie jest, więc jak widać numer Jego tu sobie krąży...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
--.night.--

kreutz i screen zrobiony
tresc smsa jest w twoim i moim telefonie
wiec z klamstwa oraz pomowien bedziesz sie teraz tlumaczyl ale juz nie tutaj
ZYCZE MILEJ NIEDZIELI

| Odpowiedz
blokuj
Kreutz

Przedstawił się jako użytkownik tego forum. Stąd ten pomysł . Jeszcze jakieś pytania ? Od Ciebie nie żebrał ? A może żebrał tylko prosił żebyś nikomu nie mówił ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
AM99

Hahaha nie no teraz żeś bank rozbił xD
Nie wiem jak Night miałby mi coś wysyłać jak nikt z forum nie ma mojego numeru telefonu xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Kreutz

Jak widzisz zaorałaś mnie i to jeszcze przy niedzieli :) Jak teraz żyć ? Idę sobie popłakać do kąta a później na piwko żeby odreagować :D Miłej niedzieli ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Motylkowy

Taki sam "szpagater" podwórkowy jak Maciuś vel 47. O innych szkoda nawet wspominać. Zamknąć ich w "Cube" to sami się wyrżną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Penhal

Nie ma Marta kilku ekranów.Nawet jak byłem u niego w gościach to miał otwartą jedną stronę wyniki na żywo.I mimo że nie pisał były kolejne jego nowe konta[tak pisano] Tak jak podobno wczoraj Mirek65 to kolejne nowe. To jest już obsesja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
elvis

Witaj.
Dalej jedziecie z "koksem" haha
Za duzo czasu w te soboty i niedziele?
Janek kazdy wie jak jest z tymi jego multi,a on nawet podajac swoj numer telefonu Ciebie nie przkonuje....twardy jestes:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
elvis

hahha
Janek,kazdy je widzi
Wystarczy byc na tym forum wystarczajaco dlugo.
Nie powiedziales a wiesz,ze to jego:)
W tym problem i docinki calej zuzlowej "gawędzi",bo piszesz ze pytales i to wystarczy.
Wiec wyrobiles sobie zdanie w tym temacie i nie chcesz kopac leżacego?
(podanie swojego numeru bylo jak pisze zainteresowany,istnym sepuku-a mimo to twierdzi,ze on to nie on)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
AM99

Janek ja wiem, że nie ma miliona ekranów, to wręcz niemozliwe, nie łykam tego co niektórzy piszą ;)
Mirek65 to Night, ja to uznałam za hit weekendu :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
47

O jakich ty ekranach piszesz ?? :))))) nieźle was kami Bajt :)))) opowieściami
A odnośnie nr. tel : tutaj wszystko masz :https://m.sportowefakty.wp.pl/dyskusje/watek/8604806/2

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Penhal

Obsesją napisałem szukanie kto gdzie co. Czy ten Nowy to nie przypadkiem Night.Wczoraj kolejny został pomówiony[a takich już kilku mieliśmy] Wczoraj było kilka nowych np. Brudne ręce spytam grzecznie bym wiedział od razu Przemo?Miłego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
omniscient

Janku on sam wtopił i dla mnie sprawa jest jasna. El bano i orinoko to jego konta. Nie wiem czy ma inne i dopóki ktoś tego nie udowodni to dla mnie sprawy nie ma. Ale już sam fakt że CIEBIE okłamał świadczy że by zmanipulować nie cofnie się przed niczym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
slaw...

Ale już sam fakt że CIEBIE okłamał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
--.night.--

na 100 procent to ty nie nie masz pojecia o zuzlu
na 100 procnet wczoraj nazwalas tchorzem
- donia
- manhatana
- 47
-zsmartiego
-omniscenta
-mirka65
-lukima
-artura ksf
itd itd
to sa 100 procentowe rzeczy udowodnione , a reszta to wasza chora wyobraznia walona na potrzeby pisania jakikolwiek postow tutaj xd

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.