Wątek dotyczący artykułu

Najlepsi trenerzy i menedżerowie ostatniej dekady. Zobacz ranking WP SportoweFakty

W czasie sezonu zachwycamy się akcjami zawodników na torze. Równie ważną pracę do wykonania mają jednak trenerzy i menedżerowie. Ich odważne i błyskotliwe decyzje przesądzają niekiedy o tym, że dana drużyna osiągnie sukces.

przeczytaj cały artykuł

AM99

Do 47 (próbowałam odpisać bezpośrednio, ale najwyraźniej mnie blokujesz).
Niektórzy twierdzą, że Night ma milion multi, więc siłą rzeczy musi mieć wg Nich multum ekranów :)
Nikt mnie żadnymi opowieściami nie karmi, uwierz :)
Co do nr. tel to Karmazynowy Przypływ może być to każdy kto ma numer Nighta i chciał Go wrobić, tyle ode mnie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
omniscient

Nie musi. Kiedy udowodniono mu że diamentowy kolczyk to jego multi, zmienił nazwę na el bano i zaczął na nim siedzieć wyłącznie od rana do wczesnego popołudnia na telefonie. Tak żeby ip było inne niż konto główne pisane z kompa. No i w telefonie korzysta ze słownika dlatego mniej błędów robi. Na el bano udawał hodowcę pomidorów które zrywa i sprzedaje na bazarze. W środku zimy! Wpadł bo powtórzył ten sam wpis co na najcie dzień wcześniej wieczorem zaczynając ,,jak wczoraj napisałem...". To tak w skrócie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Asia ma lepsze zajęcie jak pisać Przemkowi czy siedzieć na SF.Pojechałem na kawę by zobaczyć czym się zajmuje.A najlepiej to kobiety omijajmy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AM99

No i w telefonie korzysta ze słownika dlatego mniej błędów robi.

Słownik Mu raczej niepotrzebny, a tak ogólnie to nie może mieć słownika na komputerze? Tylko na telefonie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
AM99

Już nie jest prawda, wiem kim jestem, nie jestem Asia...
Zreszta nie wypowiadam się, nie wylapalam tego...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
omniscient

Sam przyznał na koncie el bano że z niego korzysta w telefonie. Nie chce mi się szukać ale to było wtedy jak ktoś mu wytknął że zrobił podobny błąd w wyrazie jakie robi bajt. Tym się tłumaczył. A teraz szukaj kolejnej rzeczy by go bronić. A na autokorekty w kompie nie ma czasu bo sama widzisz że pisze komenty seriami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.