Wątek dotyczący artykułu

Najlepsi trenerzy i menedżerowie ostatniej dekady. Zobacz ranking WP SportoweFakty

W czasie sezonu zachwycamy się akcjami zawodników na torze. Równie ważną pracę do wykonania mają jednak trenerzy i menedżerowie. Ich odważne i błyskotliwe decyzje przesądzają niekiedy o tym, że dana drużyna osiągnie sukces.

przeczytaj cały artykuł

omniscient

Mam pytanie do wszystkich co czytają to forum. Czy kiedykolwiek ktokolwiek udowodnił że mam jakiekolwiek inne konto niż to? Lubisz bajcie odwracać kota ogonem jak prezes Jarosław więc daję ci szansę. Udowodnij. A zniknę z forum. W przeciwieństwie do ciebie nawet nie myślałem o założeniu drugiego konta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Bo jeszcze na forum nie byłeś.No chyba że pod innym nikiem? Tak pytam.Kiedyś za takie pisanie jak dziś był ban na tydzień ,miesiąc .Więc Ci bardzie waleczni mieli po kilka kont.Między innymi Przemek [Sylar Best] i wszyscy wiedzieli i jakoś nikt specjalnie się nie burzył.
A co teraz mamy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Penhal

To ja pisałem o starszych czasach.Jednak czy się zmienił? Raczej jest wciąż taki sam. Dobra pozdrawiam szkoda niedzieli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
viva UL

W starych czasach odbywały się po domach pokazy-prezentacje różnych rzeczy połączone ze sprzedażą.
Ty to musisz mieć sporo kołder,garnków i odkurzaczy co Jasiu?
Czy dopiero niedawno tak Ci się porobiło?
Również szkoda mi niedzieli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Penhal

O takim czymś pisałem.A nie o odkurzaczach,garnkach ale pewnie nie doczytałeś bo było w innej dyskusji.Tych czasów pewnie nie pamiętasz?
Piękne czasy.Które pewnie już nie wrócą.Można miło wspominać śp.Pana Gapińskiego i Górznego. Oni potrafili jakoś ten portal trzymać w ryzach.
I nie potrzebne były im opcje zgłoś, minus,plus czy zablokuj użytkownika.
I też kilku miało Multi konta.
Przesadziłeś i był ban bo one zawsze były.Było ostrzeżenie a potem ban w zależności od nagminnego przesadzania.I jakoś po miesięcznym wypoczynku wracał gościu zdrowszy.
Wiadomo że tak dużej grupie trudno o miłość wszystkich ale jakiś poziom dyskusji był.
Pisało się swobodnie,co się myśli itd.
Dzisiaj ktoś się trochę poszczypie już afera,zgłoszenia.Ilu nie bierze udziału w dyskusji tylko śledzi i zgłasza?
Nie było też tak prowokacyjnych artykułów jak są teraz[by tylko kliki się zgadzały?]
Nie było też tematów religijnych czy politycznych.
Ale był też Night[ i dodam nie tylko byli inni kontrowersyjni]i kto chciał to z nimi pisał a kto nie ten nie dyskutował.
A dziś można śmiało powiedzieć że idzie to w złą stronę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.