Wątek dotyczący artykułu

Najlepsi trenerzy i menedżerowie ostatniej dekady. Zobacz ranking WP SportoweFakty

W czasie sezonu zachwycamy się akcjami zawodników na torze. Równie ważną pracę do wykonania mają jednak trenerzy i menedżerowie. Ich odważne i błyskotliwe decyzje przesądzają niekiedy o tym, że dana drużyna osiągnie sukces.

przeczytaj cały artykuł

viva UL

SLAW TO POWIEDZ SKAD ZNASZ KAZDY MOJ POST JAK MASZ MNEI ZABLOKWOANEGO?
o jezu jakie samozoranei przy niedzieli hahaha

Zadaj sobie to samo pytanie odnośnie moich postów.
Nie oraj się jednak - ile można.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Czemu nie reagujesz na swoich kumpli w ten sposob? Ja np. wiekszosc zablokowalem po ich wczesniejszym zablokowaniu mnie! Tych co blokuja, ale Ciebie poklepuja nie strofujesz? Wypominaja komus multi a sami lajkuja swoje nawet komenty z multi a sa tacy, co z multi utworzyli sobie glowne konto i tez tego nie widzisz? Czy nie chcesz widziec?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
viva UL

Poniekąd odpowiedziałem poniżej zadając jednocześnie pytanie.
Kto przyczynił się do usunięcia mojego postu?
Kto teraz poszczekuje z boku odpowiadając na to co blokuje obrażając jednocześnie?
Załóż zbroję i rób porządek - zacznij od swojego otoczenia.
Mam nadzieję,że wszystko wyjaśniłem?
Nie mam zamiaru niedzieli przy kompie spędzić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Blaszka Torun

Dziwne te pytania. A kto przyczynia sie do usuwania moich postow? etc. etc. tak mozemy bez konca :)
----
Ja zbroi nie potrzebuje...miales przyklad nie dawno, kiedy to night przez rowny miesiac nie pisal w ogole (moze z 2-3 posty walnal) o czym poinformowal publicznie i jaki byl efekt? Tez nie widziales, czy widziec nie chciales? Wspolnie z Jasiem podjelismy probe zalagodzenia sytuacji - publicznie przeprosilem wszystkich bez wyjatku i wyciagnalem reke na zgode_bylo to pod Jasia blogiem i jakos nikt z Twojego otoczenia na to nie przystal. Nie ciekawi Ci, dlaczego? Nie, nie kolego, nie mam sobie nic do zarzucenia w tej kwestii. Wyciagalem reke na zgode wiele razy, robil to tez night, ale prawda jest taka, ze Twoje otoczenie tego nie chce! Pzdr i milej niedzieli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.