Wątek dotyczący artykułu

Feralne czwarte kwarty problemem Legii Warszawa

Beniaminek EBL doznał w Ostrowie Wielkopolskim 19. porażki w tym sezonie. Problemem Legii Warszawa ponownie była czwarta kwarta.

przeczytaj cały artykuł

scoobydoo

Nie jestem do końca przekonany że Legia utrzyma się EBL. O ile mi wiadomo to w przyszłym roku ma być 16 drużyn więc w tym sezonie powinny spaść 2 przy założeniu że mistrz 1 ligi awansuje do EBL. Jeśli jestem w błędzie to proszę o wyprowadzenie mnie z niego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
funbasket

Całe szczęście że jesteś w błędzie ;) W regulaminie jest zapis że drużyna która zajmie 17 miejsce spada z ligi, z racji tego że Czarni zostali wykluczeni ale zagrali ponad połowę spotkań to liczą się i będą 17 drużyną bo będą walkowery i dostają 0 pkt za mecz.
Mimo wielkiej sympatii do Legi to nie należy jej się miejsce w PLK.
Skład jest tragiczny z Polaków jedynie Wilczek i Andrzejewski się nadają z zagranicznych Bean i ewetulanie Micklesen a reszta jest do zwolnienia.
I zamiast emerytów lepiej ściągnąć młodych graczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marecki CS

W przyszłym sezonie w EBL ma być 18 drużyn - o ile nic się nie zmieni, bo w tej lidze do zakończenia każdego sezonu, to jest tak naprawdę zawsze "czeski film"!
- - - - -
Ciekawe o jakiej cierpliwości mówi Spasev, przecież dla Legii sezon jest już bliżej końca niż dalej. Chybaże ma na myśli już następny, to wtedy co innego, bo na ten to już chyba raczej jej zabraknie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.