Wątek dotyczący artykułu

Enea PTPS - ŁKS Commercecon: niespodzianka w Pile! ŁKS po raz pierwszy w sezonie bez punktów

Enea PTPS Piła niespodziewanie pokonała przed własną publicznością ŁKS Commercecon Łódź 3:1. Najlepszą siatkarką meczu została wybrana środkowa Jelena Trnić.

przeczytaj cały artykuł

MACIUŚ PIŁA

Wielka niespodzianka ???? Zespół który się ociera o czwarte miejsce to nie chłopiec do bicia .A przy tak niskim poziomie w lidze nie widzę żadnej niespodzianki i nie ujmując łodziankom ale nie pokazały nic.Liczyłem na zwycięstwo 3:0 ale do 1 -ego też dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hannibal Lecter

Co ty chrzanisz chłopie, ŁKS przed tym meczem zajmowało 1 lokatę , a jakaś piła 5 miejsce - to jest spora różnica ,więc piła może się ocierać ale o swoje plecy hhahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
robcio_70

Przepraszam, czy możesz mi wytłumaczyć jak ocierać się o własne plecy??? Próbowałem i jakoś mi nie wychodzi..... A może wytłumaczysz mi dlaczego WIELKI łks przyjeżdża do JAKIEJŚ PIŁY i dostaje tęgie baty? Może dlatego że po prostu (podobnie jak ty) łks-ianki zlekceważyły przeciwnika??? Powiem ci jedno: Piła już nie jest drużyną dziewuszek do bicia. Z meczu na mecz grają coraz lepiej a dorobek 29 punktów nie wziął się z przypadku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Hannibal Lecter

Chodziło mi o tzw. "przenośnie", łks olał marną drużynę i to za skutkowało przegranym meczem, takiego szczęścia piła nie będzie już miała więc niech się bonusem pocieszą bo nie będą mili okazji do radości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.