Wątek dotyczący artykułu

Jakub Schenk mówi o flopowaniu: Nie staram się za wszelką cenę wymusić faulu w ataku

- Wiem, że jestem na cenzurowanym u sędziów. Czy jestem irytujący? Nie. Taki mam styl gry, można tego nie lubić, ale ja się nie zmienię - mówi w rozmowie z WP SportoweFakty Jakub Schenk, rozgrywający Polpharmy Starogard Gdański.

przeczytaj cały artykuł

Sartre

Taki rodzaj cwaniaczka.
Ze nie jest lubiany? Ciekawe dlaczego...
Jest więcej graczy uznanych za niezłych obrońców i jakoś nie mają problemu z tym, że nie są lubiani.
Może dlatego , że flopowanie nie jest jednoznaczne z dobrą obroną (na szczęście).
Flopowanie nie jest nczym innym jak OSZUKIWANIEM a oszuści nie są lubiani nie tylko w sporcie.
Może, gdyby Schenk skupił się na szlifowaniu obrony a nie wymyślaniu durnych tłumaczeń dla swoich prób oszustw na parkiecie, może wtedy byłby mniej nielubiany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
josik

No cóż - tych oszustów ,jak piszesz, w EBL jest sporo (nie wskazując palcami !)nie tylko wśród zawodników ale też ........... wiemy o kogo chodzi - kasa odgrywa główną rolę a "biednemu zawsze wiatr w oczy " .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.