Wątek dotyczący artykułu

Jose Guilherme de Toledo przedłużył kontrakt z Orlenem Wisłą Płock

Jose Guilherme de Toledo przedłużył kontrakt z Orlenem Wisłą Płock. Brazylijski rozgrywający związał się z wicemistrzem Polski roczną umową z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

przeczytaj cały artykuł

Yves

Wszystkie posty poza "maxiem" zostały w tym wątku usunięte.

To forum to jest jedna wielka pieprzona żenada.
Zero przyzwoitości, zero skrupułów. Szkoda mi czasu na babranie się w takiej kloace.

Do zobaczenia i usłyszenia na innych forach, ja odpadam.
Pozdrowienia dla normalnych użytkowników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bialyy

Też to zauważyłem . myślałem że każdy może się spokojnie wypowiedzieć. Jednak rzeczywiście nie ma co się tu udzielać chociaż są niektórzy normalni i fajnie byłoby wymieniac spostrzeżenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arkady 241

Spójrz na artykuły o ME 2018. A zwłaszcza artykuły o półfinałach, meczu o 3 miejsce a zwłaszcza finale. Aż się chciało to wszystko czytać.
A tutaj nie ma co się dziwić. Na SF i na całej wp.pl wolność słowa jest... tylko taka jaka im jest wygodna. Nie można swobodnie wymieniać poglądów bo są zaraz usuwane.
Za to moje wypomnienie pewnie też zaraz skasują ten post, ale trzeba być uczciwym, a tego ten portal na pewno nie ma. Szkoda tylko że jest tak popularny. Każdy serwis powinien być niezależny, a nie działać pod dyktando...

| Odpowiedz
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Wielokrotnie o tym pisałem-jak tylko jest zbyt spokojnie w komentarzach to za chwilę jeden po drugim zjawiają się ci co zawsze i ni z tego, ni z owego powstaje burza. Czemu te wszystkie Bogdany, Maxie, uły, Bertusy i spółka nie byli tacy aktywni w czasie turnieju w Chorwacji? Bo ich zadaniem jest nabijać komentarze robiąc awantury, w temacie czysto sportowym nie mieliby nic mądrego do napisania.

| Odpowiedz
blokuj
Arkady 241

Sam lubię potrollować, ale tylko co do niektórych osób, chyba dało się zauważyć kogo mam na myśli ;)
Niestety nie ma innego takiego forum, albo przynajmniej ja takiego nie znam gdzie można spokojnie na luzie pogadać pomimo klubowych animozji.
Np. mogę powiedzieć iż wbrew co Pan Petrochemia sądzi, mam też kontakty z ludźmi co są z Waszej strony i nie ma żadnej napinki że Bertus to Bertus tamto a to sędzia itp itd. Tylko ten Pan uważa chyba że powinniśmy się nienawidzić. Zresztą na Twojej tablicy też napisał że lepiej będzie jak Cię nie spotka w OA. I niestety, ten Pan chyba przedstawia przykry obraz kibiców Wisły, o którym mi wiadomo od innych osób.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.