Wątek dotyczący posta na blogu

Dla true fanów. Polacy w futuresach 2016.

Kike

Turnieje Itf futures to jest coś co nieraz interesuje mnie bardziej niż szlemy. To tu zaczyna się prawdziwy tenis. To tu zbierają szlify młodzi zawodnicy.  Będę pisał od Nowego sezonu o poczynaniach naszych.

przeczytaj cały artykuł

Kike

Szkoda, że w zastępstwie za te z Mrągowa, ale dobrze, że coś jest.
Ciekawe jak będzie z turniejem w Warszawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lovuś

W Mrągowie chyba też mają być, tylko później. W 2017 były chyba ok. sierpnia ? tak mi się wydaje.
W Warszawie... No mieli z roku na rok robić coraz większe turnieje, ale po "rozłamie" Legii z Warsaw Sports Group to nie wiem jak to będzie. Tam wgl. jest dziwna sytuacja.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lovuś

mi nieznany ;)
szukałem trochę, ale nic nie znalazłem niestety na ten temat. informacje, że odwołano znalazłem na stronie ITF, notabene przypadkiem ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Lovuś

brak słów, naprawdę...
o WSG Open 2018 też nic nie słychać do tej pory, poza tym, że Iga zapraszała na 2 edycje :p

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Na stronie Warsaw Sports Group w zakładce WSG Open jest napisane, że turniej odbędzie się w dniach 6 - 12 sierpnia 2018 r. na kortach Warszawianki.

| Odpowiedz
blokuj
Lovuś

Faktycznie dodali zakładkę. Ostatnio sprawdzałem i nie było, czyli jakoś niedawno ją utworzyli.
Już jakiś czas temu Iga mówiła, że 2 edycja się odbędzie, ale mówiła tylko, że na Warszawiance... No i, że wgl się odbędzie :p
Szkoda, że rangi nie podnieśli. W tamtym roku była "dwudziestkapiątka" z hospitality, w tym roku chyba nawet hospitality nie ma.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.