Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga kobiet: zaskakująco łatwy triumf gdynianek w Szczecinie nad Pogonią

W meczu zaległej 13. kolejki PGNiG Superligi triumfował GTPR Gdynia. SPR Pogoń Szczecin przegrała z aktualnymi mistrzyniami Polski 25:32. Gospodynie nie wykorzystały tym samym szansy do przeskoczenia swoich rywalek w tabeli.

przeczytaj cały artykuł

Grieg

Kochaniak dziś grała czy nie? Bo w relacji na lajfach kilka razy padło jej nazwisko, a w składzie jakoś jej nie widać.
Wygrana gdynianek zaskakująco wysoka nie tylko w kontekście przemęczenia, ale i dlatego, że w Szczecinie co najmniej połowa składu to byłe lub obecne kadrowiczki (wliczając także młodzieżówkę). Do końca sezonu jeszcze sporo grania, ale wygląda na to, że w grze o medale liczyć się będzie co najwyżej pięć drużyn.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Costaa23

Bądź tu mądry, Gdynia przegrywa z Piotrcovią, dostaje baty w Norwegi a teraz z łatwością wygrywa w Szczecinie.. myślę że jak już to raczej 4 Szczecin odpadł już z wyścigu nawet o brąz a Gdynia nie wytrzyma tempa rund 3 i 4.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Costaa23

W tej rundzie nie mówię że wygramy ze spokojem u was absolutnie, Gdynia może nam urwać punkty na pewno to będzie ciężki mecz dla nas jak i dla was, chodzi mi że z całym szacunkiem dla dziewczyn nie dadzą zdrowotnie wytrwać maratonu gier 2 razy w tygodniu w rundzie 3 i 4 w takim zestawieniu personalnym musisz realnie to przyznać. A co do doceniania to robię to jestem pełen szacunku dla każdego kto daje z siebie wszystko pomimo przeciwności.
Ale jako kibic zakład mogę przyjąć o jakiś lokalny energetyk:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Marcin Koza

szkoda że nie ma playoff bo dziewczyny mimo porażek dużo wyciągnęły z pucharów, wygrać możemy z każdym, przegrać zresztą niestety też
celem jest brąz, ewentualnie puchar bo dziewczyny chcą się pożegnać w dobrym stylu z klubem w którym grają wiele lat
specjalny energetyczny czteropak :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Costaa23

W Play Off zawsze można było zyskać ale równie wiele stracić po zasadniczym, na pewno wyglądały by inaczej mecze jeśli by nadal obowiązywały ale mamy co mamy:) Brąz hmm realny puchary też choć terminarz Gdynia ma kosmiczny, sobota Lublin, poniedziałek KPR a środa puchar w Szczecinie. Ale wszystko zweryfikuje boisko. A no czteropak oby tylko w sportowej walce wszystko się odbyło:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.