Wątek dotyczący artykułu

Pjongczang 2018. Konkurs pełen nerwów! Polacy największymi przegranymi!

Wiatr "wyciął" Dawida Kubackiego. Najgorsze wydarzyło się jednak w 2. serii. Stefan Hula i Kamil Stoch nie utrzymali miejsc na podium. Złoto w konkursie olimpijskim na normalnej skoczni dla Wellingera, srebro dla Forfanga, a brąz dla Johanssona.

przeczytaj cały artykuł


KamcioGKM

Nie może dojść do sytuacji, w której punktacja za wiatr powoduje, że skoczek ma dolecieć do miejsca do ktorego nie ma możliwości dolecieć, a jeżeli jest to połamie mu to nogi... 116 metrów wskaźnik wymagał od Stocha... Sytuacja jak w DSJ

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MicCal

Polecam zeszłoroczny konkurs w Zakopanem, gdzie prowadzący po pierwszej serii Freitag musiał polecieć ponad rekord skoczni, żeby utrzymać swoje miejsce - tylko, że wtedy beneficjentem systemu był Kamil, więc nikomu to nie przeszkadzało.

Szkoda dzisiaj straconej szansy na choć jeden medal, ale taki jest sport, a chyba nikt poważny nie myślał, że tylko nasi przygotują szczyt formy właśnie na igrzyska i wygrają je w cuglach. Śmiać mi się chce, kiedy czytam te wszystkie teorie spiskowe, jak to bliżej nieokreśleni Niemcy i Norwegowie znowu nas skrzywdzili. Jak tydzień temu przez warunki lidera PŚ stracił Freitag, to jakoś problemu nikt tutaj nie widział. System jest niedoskonały, ale przez większą część sezonu nam sprzyjał (jak choćby na MŚ w lotach). Teraz, niestety, los się odwrócił (przynajmniej w przypadku Kamila, bo Hula najwyraźniej po prostu się spalił), ale takie jest życie. Nie ma co załamywać rąk, igrzyska dopiero się rozpoczęły. Pytanie, co z czwartym do drużyny, bo Kot formą nie błyszczy - może jednak warto byłoby na dużej skoczni postawić na nieobliczalnego Żyłę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.