Wątek dotyczący artykułu

Pjongczang 2018. Kamil Stoch: Jestem rozczarowany, ale świat się nie kończy

Kamil Stoch nie utrzymał drugiej pozycji, którą zajmował po pierwszej serii konkursu olimpijskiego na skoczni normalnej w Pjongczangu i ostatecznie zajął czwarte miejsce.

przeczytaj cały artykuł

Waldek J. Zubrzycki

Podsumowując - ten konkurs to można wsadzić psu w dupę. Mam nadzieję, że więcej przekrętów nie będzie. Choć Korea już się kiedyś popisała, na olimpiadzie letniej w Seulu. Takich wałków jak tam, to nie było ani wcześniej, ani później!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alex Skoczek

Były, na Mundialu w 2002! To były mistrzostwa skandali sędziowskich. Ich ofiarami padli min. Hiszpanie. Robiono tam wszystko żeby Korea doszła jak najdalej. I doszła. Do półfinału.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SportowyKoment

wiatr wiatrem wiadomo w I seri Kubackiemu zle powialo za to Huli dalo dobrze druga seria pomylka totalna zawody raz na 4 lata w takich warunkach wgl nie powinnny sie odbyc ale komercji i reklama nie damy rady szczegolnie w Azji.2 naszych na 1,2 miejscu szczerze myslalem ze stoch da rade ale... wlasnie nie zawsze dane jest wygrywac :) i tu zostawiamy jeszcze margines na to co jesczce nas czeka bo bedzie jeszcze na pewno wspaniale:p a co do Huli to i tak mega wynik dla niego wiadomo czakalismy wszyscy na chodzby 3 a tu 5 mega zje...e to bylo sam bylem przekonany ze bedzie na pudle ale chyba kazdy zauwazyl ze punkty nie oddawaly tego co sie dzialo na skoczni szczegolnie w tym przypadku gdzie Stefan kur... moj ulubieniec tyle lat bez sukcesu mogl stanac na pudle ZIO masakra .Ale mam nadzieje ze to tylko nas nakreci do dalszych sukcesow i jeszcze wysluchamy MAZURKA npod skocznia:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.