Dyskusja

Mocne słowa Adama Małysza o konkursie w Pjongczang. "Ma pełne prawo, żeby tak powiedzieć"

Adam Małysz użył bardzo mocnych słów, żeby opisać swoje odczucia po olimpijskim konkursie na normalnej skoczni w Pjongczang. Nazwał je totalną loterią i parodią. - Adam ma pełne prawo do tego, żeby tak powiedzieć. Kiedyś sam był zawodnikiem i najlepiej z nas wszystkich wie, co odczuwali skoczkowie, na czele z wielokrotnie ściąganym z belki Simonem Ammannem. Faktem jest, że dla nas Polaków, takie rozstrzygnięcia to dramat - mówi o zawodach Jagna Marczułajtis, była snowboardzistka, trzykrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich. W sobotnim konkursie po 1. serii prowadził Stefan Hula przed Kamilem Stochem. W drugiej obaj Polacy wypadli poza podium. 

obejrzyj wideo


Randy

Małysz niech sie wezmie do uczciwej roboty bo tam jest wogóle niepotrzebny Wygrała czołowka a nie jakis słabeusz jak napszykład w Zakopanem Semenic . Jak Fraitaga puscili w fatalnych warunkach w Wilingen gdzie stracił wszystko to Małysz ani słowa nie wspomniał żenada dyrektorze !!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.