Wątek dotyczący artykułu

Walter Hofer dla WP SportoweFakty: Nie popełniłem żadnego błędu

- Kilka razy myślałem o tym, żeby przerwać sobotni konkurs igrzysk olimpijskich. Decyzja była na krawędzi - przyznaje w rozmowie z WP SportoweFakty Walter Hofer, szef konkursów skoków narciarskich.

przeczytaj cały artykuł

kibic122

Człowieku nie kompromituj sie! Dałeś dupy jak zwykła tufta. Popełniłeś karygodny błąd nie przerywając zawodów w czasie drugiej serii co było błazenadą z twojej strony. Skoro myślałeś o przerwaniu tego konkursu morsów to dlaczego tego nie zrobiłeś? Odpowiedź jest prosta, bo miałeś pełne gacie kiedy Niemcy czy Norwegowie zapewne żądali by ta parodia skoków trwała dalej. Trzeba było zainwestować w pampersy zdobyć sie na odwage i podjąć jedyną słuszną decyzje o przerwaniu drugiej serii i zaliczeniu zawodów po pierwszej serii. Nie zrobiłeś tego także dlatego że Małysz czy Tajner potrafią tylko gadać i narzekać w wywiadach a kiedy trzeba walnąć pięścią w stół i upomnieć sie o swoje u jury czy hofera to już nie ma komu, ani Małyszowi ani Tajnerowi. Żenada. Popełniłeś wczoraj dużo błędów, zmusiłeś zawodników do marznięcia na belce i skakania ze schłodzonymi mięśniami czym odebrałeś im szanse na dobry wynik no i doprowadziłeś do sytuacji (przez brak decyzji o przerwaniu zawodów czy przez brak ochrzanu dla sedlaka) że ostatni zawodnicy jak Stoch czy Hula musieliby skoczyć kilka metrów ponad rekord skoczni żeby wygrać z welingerem gdzie nie da sie już lądować telemarkiem czyli odebrałeś im szanse na złoto bo przy tak mocnym wietrze z przodu musieliby skoczyć te kilka metrów ponad rekord skoczni (115-116 m) w dobrym stylu by z niemcem wygrać co było przecież niemożliwe bo nie da sie tam lądować telemarkiem czyli nawet gdyby tam doskoczyli to i tak dostali by niskie noty i z niemcem i tak by przegrali czyli już w chwili zapalenia im zielonego światła przy tak mocnym wietrze byli na straconej pozycji a więc wypaczyłeś wyniki zawodów i to olimpijskich do których zawodnicy szykują sie kilka lat! Popełniłeś karygodne błędy skompromitowałeś sie i powinieneś za to wylecieć ze stanowiska.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic122

No tak, pewnie Niemcy i Norwegowie mu na to nie pozwolą. To oczywiście ironia. Wiem, że nie przeczyta. Nawet przez chwile nie pomyślałem że on to przeczyta. Po prostu w tak bezspośredniej formie dobrze mi sie to pisało i tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alex Skoczek

Jedyna możliwość by nie tyle przeczytał co USŁYSZAŁ, to skandować mu to z trybun na kolejnych zawodach: "HOFER! SPIEPRZYŁEŚ PIERWSZY KONKURS NA OLIMPIADZIE ! Dziękujemy za tą farsę Tobie!"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.