Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: powtórka z rozgrywki, PGE VIVE wypuściło zwycięstwo z rąk

Szczypiorniści PGE VIVE wygrywali przez niemal całe spotkanie we Flensburgu, ale nie udało im się zdobyć dwóch punktów. Kielczanie znów zremisowali z Wikingami, tym razem 32:32.

przeczytaj cały artykuł

CzarnyP

Fajnie się oglądało.Vive zagrało świetny mecz i znowu remis jak w Kielcach-Trudno . Vive może zająć 5 miejsce ,tylko że to dla takich zawodników jak maja Kielce ,może byc to handicap...Na tą chwilę dzis Vive Kielce pokazało mega moc.Dziś była to drużyna !!!!Szczerze to tylko PSG jest poza zasięgiem,reszta spokojnie do pokonania!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pipoca

Dziś w zasadzie role się odwróciły. W Kielcach to zawodnik Flensburga rzucił bramkę na remis w ostatnich sekundach, dzisiaj było odwrotnie. Wszyscy piszą w zasadzie tylko o tym jak to fatalnie zagraliśmy końcówkę, ale trzeba pamiętać, że Flensburg nie jest słabą drużyną, a ostatnie 10 minut zagrali bardzo dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
mks89

PSG nie jest poza zasięgiem Kielc. Dwa ostatnie mecze wygrali dzięki Omeyerowi, bo z gry lepsi na pewno nie byli. Trzeba zagrać 60 minut na równym poziomie , a wówczas z każdym można wygrać

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.