Dyskusja

Dariusz Tuzimek: Akcja z Peszko budzi we mnie obrzydzenie. A Sławek już nie dorośnie

- Nie ma to dla mnie nic wspólnego z dziennikarstwem. Pewnych rzeczy się nie robi. Budzi to we mnie obrzydzenie - mówi Dariusz Tuzimek, dziennikarz futbolfejs.pl. - Jeżeli chodzi o zachowanie Sławka, to skoro do tej pory nie dorósł, to już nie dorośnie. Może dlatego jest w Lechii Gdańsk, a nie w Bundeslidze - dodaje. - Nie spodziewam się żadnych konsekwencji - uważa Żelisław Żyżyński, dziennikarz NC+. Przypomnijmy, że Sławomir Peszko stał się "bohaterem" portali społecznościowych po tym, jak w nocy z soboty na niedzielę odebrał telefon od jednego z dziennikarzy. Podczas radiowej audycji jego głos i zachowanie jasno wskazywały, że był w trakcie zakrapianej imprezy. - Nie przerywaj mi, jak polewam, kur.. - rzucił w pewnym momencie do dziennikarza "weszło.fm".

obejrzyj wideo

danziger58

Obrzydzenie to wzbiera we mnie Tuzimek. Dla mnie to pospolity cham . Tylko chamm dzwoni w nocy i narusza czyja prywatnos a potem sie z tym obnosi w mediach publicznych..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.