Wątek dotyczący artykułu

Jan Krzystyniak. Na pełnym gazie: Zaskoczył mnie wybór Wrocławia. Tam nie ma widowiska (felieton)

Nasz ekspert i felietonista przyznaje, że wybór Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu na arenę finału Speedway of Nations go zaskoczył. Twierdzi, że nawierzchnia musi się zmienić, bo inaczej w zawodach będzie wiało nudą.

przeczytaj cały artykuł


ADASOS

"Zaskoczył mnie wybór Wrocławia. Tam nie ma widowiska "


Panie Janku, pokazał Pan że na żużlu umiał Pan jeżdzić ale nie zna się Pan na żużlu jako sporcie i jego problemach.
Jak można było być zaskoczonym tym że BSI szukało bogatego "jelenia" i znalazło.
Nie chodziło im o widowisko, o kibiców ale tylko i wyłącznie o durnia ,który zapłaci im określoną kasę i będzie naiwnie myślał, ze został "wybrany z tysięcy".


Być może zdaje sobie Pan z tego sprawę ale "nie politycznie" jest walić prawdę prosto między oczy pewnego pana rządzącego w klubie z Wrocławia.
Mój wpis też nie będzie długo widniał, bo postkomunistyczna cenzura zaraz go wytnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Guy Martin

ten bogaty Jelen dziwnym trafem zaplacil za ten turneij mniej niz wy za wasze dzipi . Ktore chyba bedzie po raz ostatni . Koniec z GP za ktore placilo miasto a zyski dostawala Stal . GP z Gorzowa bedzie we Wroclawiu za rok lub dwa . Ciekawe jak wam sie wtedy budzet zamknie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gekon

Panie szanowny a za GP w Warszawie kto płaci a kto dostaje zyski? Beceluje na to niemalże całe polskie środowisko żużlowe a kapustę przytula BSI. Nawet gdyby za GP w Gorzowie płaciło miasto (z Twojej wypowiedzi wynika że na 100% tak jest) a zysk szedł do Stali to ja się zapytam gdzie ma iść? Na premie dla pracowników ZUS a może do podziału dla piłkarzy czy koszykarek? Tu Ameryki nie odkrywam, że Gorzów jest kojarzony tylko ze Stalą i żużlem. Dlaczego zatem kasa z imprezy żużlowej ma nie trafiać do klubu który promuje miasto, które też ma profit z tytułu organizacji zawodów. Jak już tak jesteśmy za wyrównywaniem szans w żużlu to niby dlaczego GP ma ponownie organizować Wrocław? Bo ma nowy obiekt żużlowy ( olimpijski to może był za czasów Breslau)? Łódź też taki mieć będzie. Może zatem Łódź? A może mniejsze miasta w których żużel nie jest tylko od święta? Skoro chce się wypromować nacje które mogą tylko dwóch zawodników
wystawić to promujmy mniejsze miasta z większą tradycja żużlową niż Warszawa:D czy nawet Wrocław. A Spartanie niech pomyślę o przebudowie sektora gości bo odległość jest tylko nieco mniejsza niż długość pasa startowego na lotniskowcu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.