Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów. ZAKSA - Trentino: jest życie bez Sama Deroo, waleczni kędzierzynianie zdobyli Trydent!

ZAKSA, grająca bez swojego lidera - Belga Sama Deroo, po wyczerpującej, pięciosetowej batalii okazała się lepsza od włoskiego Diatecu Trentino. To czwarty triumf kędzierzynian w obecnej edycji Ligi Mistrzów.

przeczytaj cały artykuł


Wiesia K.

Buszek - bardzo dobry mecz, Semeniuk też - ale zmiany przeprowadzone stanowczo za późno - jak zwykle . Czy ktoś mi wytłumaczy ,dlaczego trener(który coraz mniej mi się podoba) zmienił najlepiej zagrywajacego Semeniuka z powrotem na Szymurę częstującego Włochow flocikami ?????!!!!! Torres - fatalnie,Zatorski też nie najlepiej ale dobrze,że wygrali.
Kamil Semeniuk powinien częściej wychodzić na boisko i się ogrywać bo szkoda go na stanie w kwadracie. Zresztą wczoraj rezerwowi byli górą - Jungiewicz był lepszy od Torresa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomasz Rosiński

Co prawda Torres 6 razy zablokowany i 4 błędy, ale mimo to swoje też zrobił - 47 procent w ataku i 2 asy serwisowe. Moim zdaniem, ZAKSA wygrała ten mecz zagrywką i determinacją, bo w ataku 50 proc. do 41 proc. na korzyść Trento, w przyjęciu i bloku też lepsi trydentczycy (13:12).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.