Wątek dotyczący artykułu

"Kiedyś w historii też dostali zadyszki podczas mrozów"! Słowa Wyrzykowskiego o Niemcach hitem sieci

Znany duet komentatorski Eurosportu, Tomasz Jaroński - Krzysztof Wyrzykowski, podbił serca internautów podczas transmisji z biegu biathlonistów na 20 km w Pjongczangu. - Niemcy dzisiaj kiepsko - rozpoczął dialog Jaroński.

przeczytaj cały artykuł


Tom.

Znajomość historii? Raczej niepotrzebne pseudo-dowcipne mieszanie historii do sportu. Nie do pomyślenia w niemieckich relacjach sportowych, by jakiś komentator tam zaczął naśmiewać się z jakichś nacji pod takim "para-historycznym" kątem. Zdziczenie obyczajów i niepotrzebne nakręcanie nacjonalistycznych młynków modlitewnych ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lewybdg

tak, oni się nie odzywają na temat historii i innych narodów bo historia jest dla nich tak wstydliwa, że właśnie dlatego jej nie poruszają. nie od dziś wiadomo, że czynią zabiegi żeby ją wymazać i zapomnieć o tym wszystkim. niestety niemcy to taki kurew...i naród (fałszywy), że w mediach nie mówią, a swoje myślą i w domach mówią wszystko i na wszystkich. cały czas uważają się za lepszych.. zapewniam cię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Co się "w domach" mówi, to nie było tematem, tylko to co się mówi oficjalnie w studiu jako komentator. Trochę "politycznej poprawności" nie zaszkodzi na antenie, skoro już takie zdziczenie się potęguje w necie i nie tylko w necie (również w Niemczech oczywiście). A w Polsce już wszyscy sobie do gardeł skaczą, pierwsze, drugie, trzecie "sorty", a dodatkowo wiadomo, że "na Szwabów" czy "na Ruskich", czy "na Żydów", czy ostatnio "na Żabojadów", na "Unię", na "Europę", bardzo łatwo zmobilizować (na kogo nie jeszcze?). Dolewać oliwy do ognia nie potrzeba, pewnie pozazdrościli klików Babiarzowi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.