Wątek dotyczący artykułu

Tane Spasev: Legia to marka. Cierpliwa praca przyniesie efekt

Wiedziałem, że wyniki są niezadowalające, ale praca w takim klubie jest ogromnym wyzwaniem. A ja kocham wyzwania. Jestem przekonany, że Legia za kilka lat będzie odnosić wielkie sukcesy - mówi nam Tane Spasev, trener warszawskiego zespołu.

przeczytaj cały artykuł

RB93

Gdyby nie wpadka finansowa Czarnych to ta wielka Legia za kilka miesięcy grałaby w 1 lidze więc kogo oni chcą oszukać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gabriel G

Nie masz racji, niestety. Wróble ćwierkają, że był plan B. Zwiększono by PLK do 18 drużyn tłumacząc, że parzyście jest lepiej. Inaczej mówiąc, decyzja o pozostaniu Legii w ekstraklasie zapadła wcześniej i poza boiskiem. Pewnie zgodzisz się ze mna, że szkoda nawet tego komentować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marecki CS

Gabriel, liga i tak zostanie powiększona, bo ktoś przecież musi awansować z pierwszej ligi i najprawdopodobniej będą to obaj finaliści. Chybaże jakiś zespół nie otrzyma licencji lub nie zgłosi udziału w nowym sezonie, bo tak też może być.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
CSfan

Jeśli R8 Kraków dostanie się do finału, ale nie wygra to pewnie wejdą dwie ekipy. Kraków jest nawet bardziej potrzebny niż Legia, tylko powoli bajki o wielkim budżecie chyba klasycznie się kończą, bo już 1 liga ukazała progi... a miały być europejskie puchary :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
RB93

Też o tym słyszałem, ale łudziłem się mocno, że ludzie nie upadli tak nisko. Na szczęście problem sam się rozwiązał. Chociaż parzysta liga miała być już w tym sezonie, jednak trzeba pieniędzy i zarówno Kutno jak i Siarka dostały propozycje dalszej gry w PLK. Jak się skończyło każdy wie. Weszli obaj finaliści 1 Ligi i dalej mamy 17 drużyn.

| Odpowiedz
blokuj
Marecki CS

Dokładnie, to samo chciałem napisać. No i wtedy tytuł artykułu nie brzmiałby "Legia ma być wielka za kilka lat", tylko "Być może Legia za killka lat powróci do koszykarskiej ekstraklasy". Ale nie tylko dzięki Czarnym Legia się utrzyma, ale również samej EBL, bo ma zostać ona powiększona do 18 drużyn, więc jestem niemal pewien, że spadku i tak by nie było - no chybaże ostatnim zespołem w końcowej tabeli nie byłaby Legia! Kolejny poroniony pomysł włodarzy ligi, którzy zamiast poprawiać atrakcyjność i przede wszystkim podnosić poziom rozgrywek (mniej zespołów czyi też w końcu koniec z durnym przepisem o 2 PL), to sami po raz kolejny działają na odwrót i coraz bardziej tę ligę pogrążają! Nie dziwią więc tragiczne i wręcz żenujące wyniki polskich drużyn w europejskich pucharach, bo jak mają się owe kluby zaprezentować, skoro muszą wydawać furę kasy na grajków z poziomu pierwszej ligi?! Udało im się w końcu znaleźć łosia, więc przez dwa lata mają spokojną głowę i nie muszą jej sobie "zawracać" takimi bzdetami - ważne że koryto przez ten czas znowu będzie w miarę pełne!
A co do samego Spaseva, to wygląda on mi na takiego macedońskiego Gronka, tylko nieco starszego - być może potrafi coś osiągnąć, ale tylko z zespołem naszpikowanym gwiazdami. Dalszy komentarz na jego temat jest zbędny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
WKL

Co do trenera w pełni sie z Toba zgadzam. To taki przerost formy nad treścią. Ponadto odnoszę wrażenie, że TS nie może pohamować swojej mani wyższości - pierwotna wersja tytułu brzmiała To jest Legia Tane Spaseva - i chyba się to komuś nie spodobało (może samym włodarzom L?), ze obecny tytuł artykułu już zmieniono :-)

| Odpowiedz
blokuj
RB93

Niestety ale to sama prawda. Fajnie, że PLK zawitało też do mniejszych ośrodków, ale co z tego skoro nie ma na nic pieniędzy, Polacy wiedzą, że w składzie być muszą to doją ile się da. Gdzieś coś wróble ćwierkają, że być może wycofają przepis o 2 Polakach na parkiecie zostawiając przepis o tych 6 o ile dobrze pamiętam w składzie meczowym. Myślę, że nawet taka zmiana może pomóc i finansowo i jakościowo tej lidze. Fakt jest jednak taki, że 14 drużyn to górna granica na Polskę. Zobaczymy co zadecydują pasibrzuchy na górze.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.