Dyskusja

Legia Warszawa Śląsk Wrocław

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
16 lutego 2018, 20:30

4 : 1
relacja

FanclubGlogowMałopolski

Ronaldo słabszy sezon i już każdy pisze o sprzedaży ale taka prawda że w najważniejszych meczach takich jak ostatnio z PSG pokazał jakim jest piłkarzem i myślę że on w duecie z Lewadndowskim miazdzyli by w ataku jakby się zgrali :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stachu76

Taki rasowy Lewandowski to by im się przydał,inna sprawa czy sam on by chciał teraz iść do Realu,to dosyć gorący temat jest

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FanclubGlogowMałopolski

Myślę że by chciał bo jeszcze pogralby kilka sezonów na wysokim poziomie i zdobyłby to czego sam chce :) ale musi się szybko decydować póki real stawia na niego bo potem może być za późno:) na miejscu realu dałbym w zamian Benzeme i dopłacil :) tak jak Borussia sprzedała abemayunga ale za to teraz ma batushyego i nie ma czego żałować bo strzela bramkę za bramką:)

| Odpowiedz
blokuj
stachu76

Tutaj masz racje,jeżeli nie przejdzie teraz to drugiej takiej szansy nie dostanie.Borussia myśle że zyskała biorąc Batshuyai

| Odpowiedz
blokuj
FanclubGlogowMałopolski

Myślę że Ronaldo po prostu nie ma z kim grać w tym ataku. I powinni Bale więcej dawać szans :) duet lewy Ronaldo bale myślę że by ożywil trochę ten real i dał więcej jakości :)ale muszą grubą kasę włożyć w napastnika teraz bo Benzema się wypalił

| Odpowiedz
blokuj
stachu76

Real z Lewandowskim na pewno byłby groźniejszy niż jest teraz,pokazał to z PSG że co jak co ale LM nie wygrali za ładne śpiewanie. Na wyłożenie grubej forsy też ich stać. Ronaldo z Lewym...ciekawe i prawdopodobnie skuteczne połączenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.