Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów. Orlen Wisła Płock bliska wygranej z FC Barceloną. Kamil Syprzak katem

Orlen Wisła Płock przegrała z FC Barceloną Lassa 27:28 w meczu 12. kolejki Ligi Mistrzów. Wicemistrzowie Polski zagrali bardzo dobre spotkanie, ale wracają z Hiszpanii bez punktów. Decydujący cios zadał im własny wychowanek Kamil Syprzak.

przeczytaj cały artykuł

shower

Mecz przegrał trener, zmiana stylu obrony przez Barcelonę i drużyna nie wie co grać, przykro było na to patrzeć, Ivić dramat, dlaczego grał tak długo?, dlaczego on rzucał w ostatniej akcji?? Tarabochia również dno, brakuje środkowego strasznie obniżył loty. Vargas bronił górne piłki, czy tak trudno to zauważyć? a zawodnicy rzucają w górne części bramki. Jakim trzeba być tępym by popychać z tyłu zawodnika który mnie minął i rzuca na bramkę, przeciez wiadomo że karny i 2 minuty murowane. Dlaczego jedyny zawodnik który ciągnąl grę Barcy czyli Entrerios nie dostał plastra??
Szkoda bo mecz był do wygrania, druga taka okazja może się długo nie nadarzyć. Mihić super, Racotea wraca do formy, Toledo jak zawsze super akcje przeplatał słabymi, Ghionea dobrze że odchodzi, brak Daszka był widoczny aż nadto. Jestem zły bo super niespodzianka była możliwa, a tak jak zwykle, piękna porażka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spoko22

Tarabochia nigdy nie prezentował poziomu LM, został ściągnięty bo w Azotach był w miarę wyróżniającą się postacią, ale tak ogólnie to mam wrażenie, że był to transfer "na alibi", bo przy Żytnikowie to on i tak był zapchajdziurą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.