Wątek dotyczący artykułu

Pjongczang 2018. Weronika Nowakowska odpowiada hejterom

Na polskich olimpijczyków, którzy walczą w Pjongczangu, wylała się fala krytyki. Weronika Nowakowska nie przeszła obok tego obojętnie i odpowiedziała hejterom. - W du*** byliście i gó*** widzieliście!

przeczytaj cały artykuł


Kacper Chrzanowski

naopowiadała bzdur, że jedzie po medale, to teraz musi szukać jakichkolwiek usprawiedliwień. d i g akurat idealnie odzwierciedlają poziom wynikowy z olimpiady :) inna sprawa, że Nowakowska już wcześniej szukała tanich wymówek. Ostatni start przed Olimpiadą i bieg masowy na którym była ostatnia z mnóstwem pudeł. Wtedy może nie w takich słowach ale też bardzo dosadnie wyraziła się o organizacji imprezy, która to jakoby spowodowała jej straszne nerwy i nie pozwoliła na pokazanie formy. W Korei słyszeliśmy jeszcze przed pierwszym startem, że jest zimno, a ona zimna nie lubi więc krucho. Pytam się w takim razie po kiego grzyba trenuje zimowe sporty skoro nie lubi zimna? No a jak już zrobiło się trochę cieplej a start i tak spartolony to argumenty się skończyły więc zostało d i g.
Szkoda gadać. Kończ dziewczyno, wstydu oszczędź. Odejdź na zasłużoną emeryturę. Całe szczęście, że jest chociaż jedna Hojnisz, bo to mądra i ułożona osoba. Trzeba jej stworzyć jak najlepsze warunki, a o pani Nowakowskiej jak najszybciej zapomnieć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hetman360

Hojnisz ok,tylko co się stało z jej kondycją? Strzelanie idealne,ale kondycja tragiczna,z takim strzelaniem powinna być w pierwszej dziesiątce.Kto jest odpowiedzialny za jej fatalną kondycję i tragiczą Nowakowskiej?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.