Wątek dotyczący artykułu

Nocny wpis po jednym piwie. Żyła prosi prezydenta Dudę o nowy banknot

Piotr Żyła postanowił na Facebooku skierować apel do prezydenta Andrzeja Dudy. Skoczek chce, by wprowadzono do obrotu nowy banknot z wizerunkiem "Kamila Trzeciego Wielkiego".

przeczytaj cały artykuł

Mnich Przemyslaw

A ja mam do Żyły jedną prośbę:
Przestań człowieku pajacować i weź się za porządny trening!
Akurat Żyła, jak cała kadra A skoczków ma wszystko. Nie mogą narzekać na działaczy, kibiców, sprzęt, możliwości.
Żyła za to na Igrzyskach prezentuje poziom na Puchar Kontynentalny.
Nie widać jednak sportowej złości, szukania błędów.
Jest tylko ciągły lans medialny, żarciki itd
Nie mówię by miał się biczować, załamywać, ale gwiazdorzenie w mediach przy tak fatalnej dyspozycji sportowej to anty postaw olimpijska.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Ania Konefał

a tobie życzę więcej poczucia humoru bo to ,że Piotrek żartuje, czasami pajacuje bardzo jego kolegom i jemu samemu pomaga w odstresowaniu się ,skoki wymagają od nich szalenie dużo odwagiponadto Piotrek trenuje tak samo ciężko jak i cała reszta a że nie może złapać formy to już jest inna sprawa, Mackowi też jest równie ciężko sam przyznał więc nie komentuj facet . Jesli myślisz ,że skakanie to taka prosta sprawa to sam spróbuj skakać a wtedy będziesz mógł cokolwiek powiedzieć i ganić skoczków !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mnich Przemyslaw

Czyli jeśli nie skacze na nartach to nie mam prawa stwierdzić, że Żyła jest bez formy?
Oglądasz czasem filmy? Krytykujesz, oceniasz? Przecież pewnie nie jesteś aktorką!
Maciej Kot na miejscu Żyły by był cholernie wkurzony, sportowa złość to coś naturalnego.
Jednak pani Ania skacze pewnie i komentuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kasyx

Nie możesz krytykować.
Wejdz sobie na skocznie, posadz cztery litery na belce i zobaczymy czy dalej będziesz kozaczył.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Włókniarz Forever

Przecież Piotrek prezentuje solidną dyspozycję, TOP20 to zły wynik? Po prostu inni są lepsi.
Wiem, że jest daleko od ideału, ale nie przesadzajmy w drugą stronę.
A "pajacowanie" nie wyklucza się z treningiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Ania Konefał

takiemu to nikt nie dogodzi, dla niego skoczkowie to maszyny do skakania i zdobywania medali! Szkoda słów ! Skoro działacze a przede wszystkim trener nie narzekają Żyłę to znaczy ,że robi wszystko tak jak należy a Ty Mnich Przemysław masz tu najmniej do gadania !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|2)
blokuj
Mnich Przemyslaw

Nie pani Aniu.
Skoki oglądam od 23 lat. Pamiętam czasy jak nasi ledwo do trzydziestki wchodzili.
Jednak dla mnie bliższa jest natura Macieja Kota (ambicja, sportowa złość, plany) niż Piotra Żyły (nic się nie stało).
Jednak po co ja Ci to tłumaczę, jak przecież skoro nie skacze na nartach to nie mam prawa do wypowiedzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Mnich Przemyslaw

Solidna dyspozycja Rafał?
Na każdym treningu najsłabszy z Polaków, a nie ukrywajmy Kot raczej w życiowej formie nie jest.
TOP 20 na Igrzyskach to jest ledwo trzydziestka w PŚ, jak dodasz kilku Norwegów i Niemców ponad pulę 4 skoczków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Włókniarz Forever

Jemu ewidentnie nie pasuje ta skocznia, co widać po zeszłorocznych wynikach... Naprawdę solidnie się prezentuje.
Ledwo trzydziestka? Leyhe, może Fannemel, może Granerud, może Lindvik i...?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
grolo

W tak wyrównanej grupie ktoś jednak musiał wylądować na ławie. Hula w życiowej formie, Kubacki w bardzo dobrej, Kot w minimalnie lepszej, padło na Pietrka. I co, ma siedzieć i się biczować? Szacun, że umiał się pozbierać, nie smęci i jest dobrym duchem zespołu. Jego humor ma lepszy wpływ na całą grupę niż snucie się ze zbolałą miną

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.