Wątek dotyczący artykułu

Nowakowska tłumaczy się z ostrych słów. "Nie godzę się na takie przegięcie"

- W du*** byliście i gó*** widzieliście - ostry komentarz Weroniki Nowakowskiej jest szeroko komentowany przez polskich kibiców. Biathlonistka postanowiła wytłumaczyć, dlaczego zareagowała w ten sposób po jednym ze swoich startów na igrzyskach.

przeczytaj cały artykuł

Artt

Ludzie ..............to jest sport......tylko sport..........pojechala wygrac a ze nie wyszlo........zarzucanie jej wyjazdu na wycieczke jak i innym gdy oni poswiecaja 4 lata na przygotowania jest ponizej wszelkiej krytyki a mieszanie do teog wszystkiego POlityki (a takie zaczynam odnosic wrazenie gdzie jeden nie za bardzo rozgarniety cymbal z wiejskiej delikatnie mowiac juz pisal ile to bylo medali gdy on i jego ekipa napychala kieszenie a drugi wkleil zdjecie ludzi w czasie powodzi) jest naprawde dyskwalifikujace a przynajmniej powinno byc dla takich oszolomow(i trzeba zrobic wszystko aby tacy ludzie nie mieli wstepu na wiejska....ale to nie jest takie proste jak sie glosuje na partie a nie ludzi)........wkrecanie w to kibicow i dzielenie ich ze wzgledu na poglady polityczne (niestety sami sie daja wkrecac ....co dobrze o nich nie swiadczy niestety....)to jest dramat.Zaczynam odnosic wrazenie, ze zwolennicy jednych ciesza sie z nieudanych wystepow Polakow na olimpiadzie i hejtuja sportowcow......czas sie moze otrzasnac..........wylaczyc na chwile tv gdzie pluja jadem cala dobe i zastanowic co mi osobiscie sie nie podoba i dlaczego jest mi zle albo dobrze............Jesli tylko dlatego,ze oni mi tak mowia to chyba cos jest nie tak........
Brawo pani Weroniko!!!!!!, ze miala pani ja...a ,ktorych brakuje pewnie wiekszosci krytykujacych "macho" i powiedziala im prawde prosto w oczy:))))))))))))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lulek38

No, sport. A ona prezentuje jaki poziom tego sportu? O kulturze nie wspomnę. Gwiazdorzyła przed wyjazdem, a teraz obraża ludzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Artt

A gdzie to gwiazdorzyla?:) https://pl.wikipedia.o...Nowakowska znajdz lepsza w Polsce:))))heh obrazaja ja tacy jak ty a jej nie wolno ?:)wolno i wielka obraza ......a i tak nie napisala do ciebie np. ty szm....o itd........jak do niej pisali mierny kibicu sukcesu:)a olimpizm cos ci mowi?:))ehh dzieci neostrady to jak to teraz sie nazywaja hm....4,5G Lte?:)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Lulek38

Sam wplatasz politykę do wypowiedzi i masz jeszcze czelność obrażać innych, którym nie podoba się to, że ktoś kto powinien trenować i walczyć o medale, PYSKUJE I OBRAŻA LUDZI. Jesteś chłopie po prostu śmieszny z tym swoim zacietrzewieniem i tyle. Polej się zimną wodą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Artt

Lulek wyluzuj troszke ani ja nie obrazam(wskaz mi w tym tekscie gdzie i kogo?) ani ona nie obrazala dopoki nie zostala perfidnie wyzwana razem z rodzina delikatny Lulku:)Jezeli jej nie wyzywales i nie hejtowales to nie mowila tego do ciebie to dosc oczywiste mysle.....ludzi?to zwykle chamy i prostaki :) Mocni przed klawiatura i obrazajacy kobiety:)Myslisz ,ze co robila przez ostatnie lata ??lezala ?trenowala a gdybys mial ciut pojecia o sporcie to bys wiedzial ,ze wygrywa jeden a medale sa tylko 3 :)))Wg twojego podejscia do sportu to w kazdej dyscyplinie powinno startowac na olimpiadzie max 8-10 zawodnikow:)))Pomijam slowo olimpizm bo tego to juz wogole nie zrozumiesz:) Skoro jestes taki delikatny i wrazliwy to gdzie twoja reakcja na slowa obrazajace Weronike??? zacytowac ci?:)Twe argumenty sa bardzo przekonujace ....zwlaszcza ta rada o polewaniu........ polej sobie jednego albo i dwa ..na zdrowie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Alex Skoczek

Lulek.... siedzisz, pijesz, lulki palisz i chrzanisz. Kolejny imbecyl z roszczeniami wobec ludzi, którzy mu NIC nie zawdzięczają i którym nie pomaga a tylko prędzej przeszkodzi. Wymagaj sam od siebie najpierw wałkoniu! Sportowcy trenowali, wyjeżdżali na długo z domu, żyli na walizkach, gdy ty siedziałeś w domciu na d... i pierdziałeś w ten sam stołek z nudów !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.