Wątek dotyczący artykułu

Brazylijskie media: Raphael Vieira de Oliveira otrzymał ofertę z Asseco Resovii Rzeszów

Asseco Resovia zaczęła poszukiwania wzmocnień przed kolejnym sezonem. Według brazylijskiego dziennikarza Bruno Volocha, rzeszowianie złożyli ciekawą ofertę rozgrywającemu Raphaelowi Vieirze de Oliveirze.

przeczytaj cały artykuł


Ahmed Pol

czy to efekt pracy kowala "łowcy talentów"???? jak nie połamańcy i inny "Ciechocinek" to emeryci i renciści!!!! czy nie można tak normalnie jak to robią inne ekipy młodzi i perspektywiczni?!?!?!?!?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
baleron

Piszesz tak jakby zawodnicy wiązali się z klubami na długie lata, a tak jest bardzo rzadko. Czy do Resovii przyjdzie 20 czy 40-letni rozgrywacz to i tak pogra rok, góra dwa. Ale jeżeli młodszy byłby naprawdę dobry to raczej rok i fruu do Włoch/Rosji/Turcji. Brazylijczyk przez następne 2-3 lata nadal będzie w światowym topie rozgrywających. A tych ok. 40-stki grających na wysokim poziome kilku by się już znalazło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Aleksander Frątczak

Zależy, jak szeroko rozumiemy światowy top, bo moim zdaniem w top 20 to on od przynajmniej kilku sezonów już nie jest. Ale zawodnik bardzo warty uwagi, jestem pewny, że wartość ligi znacząco podniesie.
Fajnie, że zwróciłeś uwagę na to, że nie potrafimy zatrzymać naprawdę dobrej klasy obcokrajowców, po których mimo upływu lat widać, za co się im płaci. Niewielu graczy klasy Rossarda czy Deroo decyduje się zostać w Pluslidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.