Wątek dotyczący artykułu

PP: zamieć z obwodu, Stelmet Enea BC wypunktował Anwil i zagra w finale

Zielonogórzanie staną do walki o obronę Pucharu Polski. W półfinale ograli lidera Energa Basket Ligi, Anwil Włocławek 88:77. Triumf zawdzięczają trójce muszkieterów z obwodu, którzy łącznie zdobyli aż 59 punktów.

przeczytaj cały artykuł


Falubaz --- Zastal

Hahaha ty naprawde jesteś niereformowalny. Pod Gronkiem walczyli jak lwy i przegrali wszystkie 12 meczy na wyjezdzie I byli na dnie tabeli buhaha przyszedł urlep i nagle wygrywaja u bezpośredniego rywala do awansu, dało sie? To sa argumenty!!! Skoncz już te wypociny

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Almejs

Całkowicie się zgadzam. Trener dał wiele. Błędy były, są i będą ale trzeba wiedzieć kiedy ten czas wziąć. Gronek to była za niska liga na ten team. Nie może być tak, że drużyną (mistrzem w tym przypadku) dowodzi osoba, która osiągnęła mniej niż połowa składu. Gronek krzyczał, a i takkażdy miał w dupie, bo co może powiedzięć gościu, który nie ma takiego doświadczenia, osiągnieć, reputacji - szacunku. Urlep swoje osiąnął, prowadził drużyny mocne. Takiego gościa trzeba słuchać.

Zastal za Gronka i zarazem przez Gronka nie wykorzystywał swojego potencjału, bo trener po prostu nie budził respektu swoim "CV". Wszedł Urlep, błedy też oczywiścię się zdarzają, ale nie konczą się zawsze meczem w plecy jak to bywało wcześniej.

Reasumując; gra Stelmetu jest lepsza bo i przede wszystim wyniki meczów są korzystniejsze dla zespołu. Gronek najpierw niech cos osiągnie, a dopiero potem niech bierze się za "trenowanie" składu "mistrzowskiego" z dorobkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kiks

Jasiński zrobił Gronkowi krzywdę stawiając go na czele zespołu z tak wielkimi aspiracjami. Ten młody szkoleniowiec nie miał czasu, aby zdobyć samodzielne szlify i dusił potencjał zespołu za miliony. Gronek powinien potrenować zespoły z niższej półki i za kilka lat to będzie klasowy szkoleniowiec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.