Wątek dotyczący artykułu

PP: sensacja w finale! Genialny Cosey i trofeum dla Polskiego Cukru

Genialny mecz Polskiego Cukru Toruń. W finale Pucharu Polski Twarde Pierniki pokonały 88:80 Stelmet Enea BC Zielona Góra. Kosmiczne zawody rozegrał Glenn Cosey, autor szalonych 36 punktów!

przeczytaj cały artykuł


Mariusz 67

Gratulacje dla Torunia zasłużone zwycięstwo pokazali zawodnicy charakter i zaangażowanie.
Panie trenerze Urlep mam pytanie po co do Warszawy pojechał F. Matczak i E. Murič?
Jeżeli po to by zwiedzić starówkę to ok.
Zawodnicy Stelmetu Enei BC kolejnym brakiem właściwego zaangażowania i woli walki oraz lekceważenie przeciwnika przynosicie wstyd miastu i sponsorom.
Może w ramach podziękowania za takie potraktowanie kibiców którzy pojechali wspierać Stelmet do Warszawy najbliższy mecz w CRS niech nasi koszykarze zagrają bez dopingu . Niech zawodnicy poczują że my jako tzw szósty zawodnik też możemy lekceważąco podejść do meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gul falubaz

Takie mecze się zdarzają, przeciwnikowi wszystko wpada a tu nie idzie . Nie posądzałbym o brak zangażowania . Jaki wstyd człowieku ? Po 1słabszym meczu namawiasz do bojkotu i niedopingowania . To jest sport i trzeba porażkę wziąć na klatę, wyciagnać wnioski a prawdziwi kibice przyjdą i bedą dopingować. GRATULACJE DLA TORUNIA . Co jakiś czas taki zimny prysznic sprowadza na ziemię Stelmet , ktory na polskim podwórku zbyt pewnie się czuje .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.