Wątek dotyczący artykułu

PP: sensacja w finale! Genialny Cosey i trofeum dla Polskiego Cukru

Genialny mecz Polskiego Cukru Toruń. W finale Pucharu Polski Twarde Pierniki pokonały 88:80 Stelmet Enea BC Zielona Góra. Kosmiczne zawody rozegrał Glenn Cosey, autor szalonych 36 punktów!

przeczytaj cały artykuł

Mariusz 67

Do gul falubaz
Takie mecze się zdarzają z Gliwicami, Sopotem, Koszalinem i wiele innych które rozpoczynamy słabo i bez obrony. Nie miałbym pretensji jak by zagrali cały mecz tak jak czwartą kartę i przegrali. Jeżeli uważasz że to jest jeden słabszy mecz w wykonaniu Stelmetu to Twoje prawo ja mam inne zdanie. Coś długo wyciągamy wnioski i przegrywamy jeden z ważniejszych meczy w tym sezonie bo o Puchar.
Jeżeli kierownictwo Klubu i sztab szkoleniowy nie mogę spowodować by zespół na tak ważny mecz wyszedł należycie nastawiony psychicznie to może dezaprobata w jednym meczu kibiców uświadomić zawodnikom, że żaden mecz sam się nie wygra.
Zastal wspieram od czasów męczy na Wyspiańskiego i nie jedną porażkę przeżyłem i jeszcze nie jedną przeżyję co nie znaczy że mam bić brawo i chwalić kiedy zagramy tak słaby mecz mając ogromny potencjał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
leH

Dokładnie też tak uważam;Z takim potencjałem ta drużyna w PLK nie powinna mieć takich problemów jak ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ws21

"Jeżeli kierownictwo Klubu i sztab szkoleniowy nie mogę spowodować by zespół na tak ważny mecz wyszedł należycie nastawiony psychicznie to może dezaprobata w jednym meczu kibiców uświadomić zawodnikom, że żaden mecz sam się nie wygra."
A łyżka mówi "niemożliwe". Kolega dokonał epokowego odkrycia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.