Wątek dotyczący artykułu

Pjongczang 2018. Francuzi w tarapatach. Zepsuł się... kostium łyżwiarki

Gabriella Papadakis i Guillaume Cizeron na drugim miejscu w rywalizacji par tanecznych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie problemy łyżwiarski ze strojem. Od połowy występu Francuzkę dekoncentrował uszkodzony kostium.

przeczytaj cały artykuł


Dar96

Poświęcacie cały artykuł usterce kostiumu Gabrielli Papadakis, a nie rekordowi świata Tessy Virtue i Scotta Moira - trochę słabo pod względem sportowym. A tak nawiązując do wypowiedzi G. Cizerona to zdecydowanie nie stracili punktów przez kostium - jurorzy tak ich faworyzują, że głowa mała - ich twizzle synchroniczne to była masakra, a podnoszenie wyglądało słabo. Powinni dostać dużo mniej niż dostali!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jmk

Czytanie ze zrozumieniem się kłania - Cize powiedział, że uszkodzony kostium ich zdekoncentrował, przez co stracili kilka punktów, bo odbiło się to na ich występie. I nie sądzę, że jurorzy ich faworyzują, po prostu ich styl to poezja i mam nadzieję, żen w programie dowolnym pokażą swoją klasę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.