Wątek dotyczący artykułu

"Niech się Państwo kompromitują dalej!". Brat Artura Nogala broni łyżwiarza przed hejtem

Na Artura Nogala spadła lawina krytyki za nieudany start w Pjongczangu. - Pracuje i pracował na ten występ całe życie - napisał w mediach społecznościowych brat reprezentanta Polski w łyżwiarstwie szybkim.

przeczytaj cały artykuł


Bogdan Król

Piękny Apolonio mówił,że wszyscy sportowcy są doskonale przygotowani,a tu,jeden nie przyszedł na start,drugi się przewraca,trzeci gubi maskę,Gwizdoń zaliczyła rekord pudeł,a jak się ich skrytykuje to wielce obrażeni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ania Konefał

bo są doskonale przygotowani na miarę swoich możliwości, czy ty pracując, pracujesz na miarę swoich możliwości czy grubo ponad swoje siły ? pracując grubo ponad swoje siły długo nie wytrzymałbyś więc pracujesz na miare swoich możliwości jednak sa pewnie ludzie którzy sa lepsi, szybsi niż ty ,z nimi jest tak samo. Musieli ciężko pracować ,żeby pojechać na te igrzyska ale łatwo krytykuje się siedząc przed telewizorem, zacznij trenować tak jak oni to wtedy pogadamy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.