Wątek dotyczący artykułu

Motor pracował przy nawierzchni. Co na to rywale?

Przed zimą Motor Lublin zadbał o swoją nawierzchnię, którą uzupełniono nowym materiałem. Działacze liczą na to, że ich drużyna jeszcze lepiej wykorzysta atut własnego toru.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
lamotte picquet

Przymiotniki piszemy z małej litery. Zdążysz edytować ? Srarski. A na końcu zdania stawiamy kropkę, Miodku. Popraw szybko. Widzisz usunąłeś cały swój kompromitujący post. Zuch. A teraz wstydź się.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jarski

jaki? jaka? jakie? (a także – czyj? czyja? czyje? który? która? które?)
Czyj? Ciebie?
Jest to zwrot grzecznościowe, taki sam jak Pan czy Pani ,Ciebie,Cię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lamotte picquet

Zwrot grzecznościowy ? A na podstawie czego twierdzisz, że mam ochotę z tobą ( pisownia z małej litery jak najbardziej celowa ) grzecznie rozmawiać ? Grzecznie było z Gnieznem przed epoką Amona. To se ne wrati. Wystarczy, prawda ?

| Odpowiedz
blokuj
Jarski

A co ma jeden pierdzacy w nocnik osobnik do całego miasta? Zauważyłem, ze jezdzicie nie tylko po nim (co byłoby zrozumiale) a po klubie,drużynie,mieście, to co o was świadczy ? tlumaczycie się nim jak robi sie gorąco a co w/w trójca ma do tego? Nie oczekuje od Ciebie zwrotu grzecznosciowego, spokojnie .

| Odpowiedz
blokuj
Le Petit Prince

Odpowiadam . Jest powiedzenie o łyżce dziegciu w beczce miodu . Możecie się gimnastykować ile chcecie , ale póki ta menda będzie się udzielać i bruździć w innych wątkach dopóty będziecie mieli syf w swoich wątkach i zawsze będziecie opluwani przez resztę żużlowej Polski . Mam nadzieję , że to jasne ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Jarski

Masz podpisy pod resztę"żużlowej Polski", ze się za nich wypowiadasz ? Dopóki Lublinianie będą wypowiadać się źle na temat startu ,kibiców którzy czasami łącznie przychodzą w liczbie 10tys na mecz będą negatywnie precyzowane na jednym osobniku cały start będzie dopiekać i wam ,nie za SRamona tylko za nas ,tych którzy chodzą na żużel od kilkunastu/kilkudziesięciu lat. Takie łyżki są i u was po finale ,macie problem, piszcie do PZM o powtórkę finału a nie do SRamona ,sami robicie z niego rodzynka żeby tkwić w syzyfowej pracy jakiej jest dopiekanie całemu społeczeństwu Gniezna . Przestańcie mu dopisywać to usnie ,jeżeli nie to dojdzie do tego, ze zamiast uścisku dłoni po meczu jak po finale będzie policja i przekleństwa , odpukac.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
AMON

Czy ja kiedyś narzekałem? Po prostu swlocz zasłania swoją nienawiść do Startu Gniezno moją skromną osobą dobrze wiesz że tak na tym fotum jest.

| Odpowiedz
blokuj
Jarski

Oj, przepraszam w takim razie niezmiernie.Zaintrygował mnie Twój znak interpunkcyjny, nie był niestety adresowany dla wyznaczonego odbiorcy, także postanowiłem na niego odpowiedzieć. Jednakże czekaj dalej na odpowiedz nie zważając na mój chamski wpis Panie francuski krązowniku z tak 30'(lamotte picquet).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
lamotte picquet

Widzisz gościu, z wujka google też trzeba umieć korzystać. Nick jest nie od lekkiego krążownika ( tak wiem, 3 jednostki, ale to portal sportowy ), kolejny błąd.

| Odpowiedz
blokuj
lamotte picquet

Istniała, ale seria tych kiepskich okrętów miała nazwy od ludzi morza. Skoro kwestia doboru, to Jarski pewnie jest od podpalacza, albo tego, że się szybko podniecasz...

| Odpowiedz
blokuj
Jarski

W latach w których były produkowane, mało było słychać o francuzach, nie wliczając wsparcia dla Polaków pod postacią o różny linii Maginota . Kończę już na dzisiaj, gdyż rano córka za mnie do pracy nie wstanie ale miło było .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.